7 důvodů, proč se dostat po prázdninách do formy – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč se dostat po prázdninách do formy

Pneumatika kolem pasu je zpět. Před prázdninami jste se mučili v posilovně i dietou, ale popíjení piva na zahrádkách a na náplavce to celé poslalo do kopru.

Adam Maršál
Adam Maršál 29.8.2016, 16:50

1. Sice si nalháváte, že plavková sezona už je u konce a vy si nemusíte dělat starosti, ale každodenní pohled do zrcadla vás noří do depresí.

2. Před zavazováním tkaniček se musíte nadechnout, potopit se a rychle uzlovat. Pak se vám z toho zatočí hlava a pálí vás žáha, jak jste si stlačili plný žaludek. Skvěle tuto situaci popsal Vladimír Menšík, když vyprávěl o svém otylém otci.

3. Téměř si nevidíte na pinďoura při močení. Asi vám to nemusíme popisovat do detailů, vezmeme to zrychla, jen klíčové situace: povolíte pásek a knoflík, vypadne vám břicho, uleví se močovému měchýři. Poslepu nahmatáte nádobíčko a poslepu zamíříte do pisoáru. Při oklepávání doufáte, že si moc nepokapete kalhoty. Poslepu vše vrátíte na své místo, zhluboka se nadechnete a zapnete zip a knoflík. Vše pojistíte zatažením pásku. Tohle vás baví?

4. Na začátku podzimu se opět běží závody do strmých krpálů Salomon Trail Cup 2016, a vy jste se nechal od kamarádů vyhecovat. Jenže oni pravidelně běhají Velkou Kunratickou a o víkendech lezou po horách, zatímco vy se občas jdete proběhnout na Brumlovku po pásu. Do startu závodu zbývá ještě pár týdnů, tak zaberte.

5. Už dlouho jste si nevrzli, holky v tramvaji si od vás odsedávají, kamarádi se vás ve sprše po fotbale dívají s lehkým opovržením. Důvod? Holkám vadí, že jste tlustí a potíte se jako prase, a kámošům zase to, že už nedoběhnete téměř žádný balon. Pokud chcete svůj tým podržet v 6. lize Hanspaulky a vrátit do svých životů sex, nežerte a nechlastejte.

6. Co si budeme namlouvat, ztloustnout se kurva prodraží. Musíte si koupit nové kalhoty (aspoň dvoje, žejo), a pokud nechcete vypadat jako idiot v narvaném tričku, tak i pár trik, mikin a svetrů, a samozřejmě spodní prádlo.

8. Vánoce jsou prakticky za rohem – minimálně za pár týdnů se začne v obchodech objevovat typická kýčovitě třpytivá výzdoba. To si zase chcete vyčítat každý kousek cukroví, řízku, chlebíčku a vynikajícího bramborového salátu od tchýně? Začněte s přípravou na Vánoce už teď, udělejte si prostor na pochoutky a nebudete si muset na Nový rok dávat pitomá předsevzetí, které vám stejně nevydrží ani do Tří králů.

Anketa

Jak se prázdniny podepsaly na vaší váze a postavě?

Anketa se načítá...
Kategorie: 

Chápeme, že člověk ví sám nejlíp, co by měl dělat, jenže když ono mu se tak strašně nechce. Proto zde máte 6 tipů, jak se donutit dělat to, do čeho se vám nechce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu