7 důvodů, proč neposlouchat rádio

Co si budeme vykládat, doba Mrázka ústředny, Težkýho Pokondru, Sexíčku live, Doktora Bubna nebo Tlučhořových už pominula. Přišla doba hloupých moderátorů mluvících oslizlým swag talkem a s výrazným Š, co protahují koncovky jak Walda při zpěvu Slavíků z Madridu.

1. Moderátoři

Málokdo v rádiu je skutečně zábavný a nepouští do mikrofonu rozsáhlé klišovité proslovy o počásku, prochajdách, dovčách, holčinách a akcičkách. K tomu nám pouští tuhle věc nebo tuhle záležitost od Kylí Mingví a přeje nám dobrý ránko.  

2. Haló, tady Impulsovi

Člověka, který vymyslel tuhle zhůvěřilost, by měl někdo ušetřit trápení na tomto světě a skoncovat to s ním třeba stejně, jako to skoncovali ošetřovatelé v kodaňské zoo s žirafákem Mauriciem.  

3. Dámský klub

Pořad, ve kterém si tři padesátileté herdekbaby povídají o menstruaci a o orgasmu, by se neměl jmenovat Dámský klub, ale Pusťte si to jen na vlastní nebezpečí. d1 Fotografie z facebookového profilu Dámského klubu  

4. Nachytávky

Zřejmě nikdy nekončící zábava všech rádiových moderátorů a pořadů – nutit lidi se po telefonu přes rádio vzájemně nachytávat při nevěře, mstít se za podrazy, utahovat si tím, že děláme, že jsme někdo jiný.. prostě dělat všechno proto, aby za vás posluchačům bylo trapně.  

5. Posluchači

Ano, nejhorší na rádiu jsou aktivní posluchači. Ti co tam volají a píšou si o písničku. „Ahoj všichni, tady MucinkaPucinkaPrdelkaBeruškaDvojtéW, chci nechat plsky zahrát něco pěknýho od Justina Biebera pro všechny fajn lidičky a taky pro vás, protože jste nejsupískovatější rádijko. Díky!"  

6. Hudba

Rádia hrajou špatnou hudbu. Ano, existují čestné výjimky, pokud si najdete svoji stanici s oblíbeným žánrem. Ale jinak, co není prefabrikovaný generický popový mainstream, to vám rádia nezahrajou. Ledaže jste Chinaski, to vám pak možná přehrajou i nahrávku vlastního prdění. Bieber live at the Garden Profimedia.cz  

7. Reklamy

Je fajn, když jedete v autě, řídíte, soustředíte se na cestu, hraje k tomu dejme tomu Phil Collins (a to jsme to rádio ještě hodně přecenili) a najednou, z ničeho nic, když se zrovna kocháte pohledem na měnící se barvu duhy a v očku srnečka, co vám přebíhá přes cestu se zaleskne odraz zapadajícího slunce se ozve: ALZA CÉ ZET! ALZA CÉ ZET! a vy máte chuť si vyrvat střeva, obmotat je okolo volantu a sjet autem ze skály. profimedia-0153117366 Profimedia.cz

Komentáře

Doporučeno pro vás