7 důvodů, proč je dobré navštěvovat pánské podniky, kde pracují ženy – G.cz
Vyhledávání

7 důvodů, proč je dobré navštěvovat pánské podniky, kde pracují ženy

Podniky, kde se koncentrují ženy pro potěšení mužů, byly, jsou a budou. A zde jsou důvody, proč by měly být.

Petr Bílek
Petr Bílek 7.7.2018, 07:20

1. Je to časově nenáročné

Muž přijde, pobaví se a zase odejde, bez zbytečných průtahů. Ve srovnání s pořizováním milenky a vším namlouváním, večeřemi a společnými víkendy je v pánských podnicích časová ztráta zanedbatelná. Často se návštěva pánského podniku dá úspěšně stihnout v polední pauze, takže muž může být v šest odpoledne už doma s rodinou.

2. Nerozvrací to vztahy a rodiny

Při návštěvě podniku, kde je možné potkat výkonné umělkyně, se muž zpravidla nezamiluje a nechce se kvůli nové známosti následně rozcházet ani rozvádět. A i když se přece jen zamiluje, výkonná umělkyně jej důslednou ignorací ihned odkáže do patřičných mezí. Takže se dámy nebojte, přijde to a je to pryč.

3. Utužuje to vztahy a rodiny

Muži většinou chtějí poznávat jiné ženy, stejně jako tráva je většinou zelená a voda většinou teče z kopce. Zároveň mají rádi známé prostředí a známé ženy, a vůbec mají rádi klid a stabilitu. Svá sexuální nutkání si vyřídí jinde, neotravují s tím doma a jsou pak s rodinou šťastní a vyrovnaní.

4. Je to opravdu zábavné

V kvalitních podnicích, jako je například pražský Showpark, se muž cítí opravdu dobře, jako v pánském klubu. Je to vlastně obdoba toho, když muž dochází zahrát si s kamarády fotbal nebo do radioamatérského kroužku. Ideální uvolnění pro další dny plné pilné práce a partnerského života.

5. Je to finančně nenáročné

Ano, v pánských podnicích se něco platí, a určitě je to tam dražší než v putyce čtvrté cenové. Ale ve srovnání s financováním neefektivních namlouvacích tanců a následného udržování mileneckých vztahů je to pouze minimální daň za rozkoš.

6. Podporuje to pracovní vztahy

Není nad to, když kolegové z práce nebo dokonce nadřízení i podřízení dohromady zajdou do hampejzu. Jednak si mají o čem vyprávět, jednak společný lehce extrémní zážitek utužuje vztah a jednak si pak účastníci nemají navzájem co vyčítat.

7. Podporuje to ekonomiku a nabídku pracovních míst

Peníze se v podnicích točí, nelení někde ve slamníku, z těch peněz se platí daně a z nich důchody, lékařská péče a sypání silnic v zimě.

A tady 6 úkrytů a místeček mužů, kam by žena raději lézt neměla.

Podobné články

Doporučujeme

Další články