7 druhů blbců, co všichni potkáváme při cestě autem – G.cz
Vyhledávání

7 druhů blbců, co všichni potkáváme při cestě autem

Všichni je známe. Jsou všude kolem nás. Jsou to vlastně všichni řidiči kromě nás. Blbci.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 14.5.2014, 10:00

1. Blbci, co neukazujou

Prostě si jedou a najednou odbočí, aniž by dali vědět. Vy jste to do nich málem napálili, vylili jste si kafe z kelímku a obsah kabelky/tašky vám vylítl na přední sklo. Tak hlavně, že blbec správně zahnul.  

2. Blbci, co přecházej přes přechod

Nikdo nemá čas pouštět všechny blbce, co se zrovna rozhodli přejít. Navíc se trousí pěkně po jednom, nikam nespěchají a když už to vypadá, že všichni přešli, objeví se padesátičlenná turistická výprava, mateřská školka a devadesátiletá babička s taškou na kolečkách, která se do tý sámošky vydala předevčírem a už ušla tři metry.  

3. Blbci, co přejížděj z pruhu do pruhu

Blbci, co neví, kam se maj zařadit a tak pro jistotu přejíždí sem tam, samozřejmě neukazujou, nacpou se před vás, zablokujou vám jinej pruh a nechápou princip zipu. Jó, to vy, když chcete přejet do jinýho pruhu, máte smůlu, všichni vás ignorujou. Blbci.  

4. Blbci, co se neumí rozjet

Člověk má pocit, že když stojí na křižovatce, je všem tak nějak jasný, co bude následovat. Že tam všichni stojíme proto, abychom se na zelenou rozjeli. Všichni se na to těší. Jsou připraveni a mají zařazeno a nohu na plynu. Hahaha. Ne. Ve skutečnosti blikne zelená a všichni blbci před váma v klidu dosvačí, dosouloží, doluští křížovku a pak se POMALINKU začnou připravovat k rozjíždění.  

5. Blbci, co neví, kde jsou

Blbci, co jsou poprvé ve městě autem, nejlíp bez navigace, jedou před váma rychlostí 5 km/h a házejí blinkr před každou křižovatkou, ačkoliv jedou furt rovně. Absolutně netuší, kde jsou a když už si myslíte, že vás nemůžou víc naštvat, začnou se před váma uprostřed magistrály otáčet nebo couvat.  

6. Blbci, co vám seberou parkovací místo

Není kde zaparkovat. Nevadí, objedete blok, něco se objeví. Vyjedete zpátky. Ha, někdo vyjíždí. Krásné místo pro vás. Zaplavuje vás pocit euforické radosti. Když v tu najednou... ze zálohy se vynoří blbec a fikne to tam dřív než vy. Zabít.  

7. Blbci, co vám zablokujou výjezd

Máte někde zaparkováno a přijdete k autu a za ním stojí blbec s dodávkou, protože "to tady jen vyložim paninko a vodjedu". A nebo tam stojí taxikář a strašně se diví, že po něm chcete, aby popojel. A pak je ta horší varianta, totiž že tam stojí auto bez řidiče. To pak můžete testovat svůj klakson třeba půl dne, když se zadaří.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články