6 věcí, na které se nikdy neptejte lesbičky! – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, na které se nikdy neptejte lesbičky!

Když bylo Helen 11 let, zjistila, že není úplně stejná jako její kamarádky. Nelíbily se jí totiž spolužáci, ale spolužačky. Od té doby pro ni svět už nikdy nebyl jako dřív...

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 26.1.2016, 14:50

"Jakmile lidem přiznáte, že jste na holky, začnou se chovat jako naprostí idioti," řekla Helen v otevřeném rozhovoru pro Elite Daily. "Nejapné dotazy neberou konce. A některé se bohužel opakují pořád dokola," dodala.

Tohle je 6 otázek, na které byste proto měli v bezprostřední blízkosti lesbiček okamžitě zapomenout.

1. Líbí se ti tahle holka?

Pokud jste na holky, neznamená to, že jste na všechny holky na světě. Je to podobně idiotský typ dotazu, jako byste se nějaké heteračky zeptali, jak se jí líbí támhleten člověk v té šusťákové soupravě nebo tenhle řidič tramvaje.

2. Nešla bys s námi do trojky?

I když jste lesbička, pravděpodobně nemáte v plánu ojíždět svou kámošku a jejího přítele. Ať si každý dělá v posteli, co potřebuje, ale i průměrná lesba potřebuje k sexu lásku.

3. Ty s ní něco máš? Je prý taky na holky.

Věřte tomu, nebo ne, i lesbička může mít ryze přátelský vztah s jinou lesbičkou. Když se nějaká holka kámoší s klukem, neznamená to, že s ním musí automaticky spát. I když je to mnohem pravděpodobnější než u dvou holek, co jsou na holky.

4. Proč vlastně nenávidíš chlapy?

Být lesbou rozhodně neznamená nenávidět muže. V drtivé většině případů se lesbou nestanete, ale narodíte. Takže si přestaňte myslet, že lesbičky jsou znásilňované a zneužívané holky bez otce.

5. Cože, ty máš šaty?

Holka, která je na holky nemusí nutně vypadat jako babochlap ostříhaný na ježka s šutrem místo bicáku. Lesbička může být něžná a velice ženská bytost.

6. Proč si neužiješ s mužem, když stejně používáš uměláka?

Po téhle otázce hlava dotazované dívky pravděpodobně exploduje. Zeptejte se vlastní holky, proč má v šuplíku vibrátor, a třeba pochopíte!

A TOHLE je 12 výhod, které mají lesbičky oproti zbytku ženské populace.

Podobné články

Doporučujeme

Další články