fb pixel 6 věcí, které byste si měli prověřit, než s ní budete souložit – G.cz
Vyhledávání

6 věcí, které byste si měli prověřit, než s ní budete souložit

Jako ono je hezké, že jste sbalili nějakou šťávu na baru, ale ono nebude na škodu před koitem si ji řádně proklepnout.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 12.9.2016, 13:50

Není třeba dát jí vyplnit dotazník, ale několik základních informací by vám poskytnout mohla.

1. Věk

Je nezdvořilé ptát se ženy na věk. To je fakt. Nicméně pokud má na zádech školní aktovku Hello Kitty, bylo by záhodno z ní alespoň vymámit občanku. Stačí, když tu občanku bude mít. Svojí. Ne mamky. Je jen málo smutnějších věcí, než se ráno probudit vedle třináctileté školačky.

Smutnější je snad se ještě ráno probudit vedle seniorky. Tam sice nehrozí kriminál, ale zase to může zničit vaší reputaci. I když vám seniorka po koitu (pokud ho přežije) upeče bábovku a ukáže fotky svých vnoučátek, pořád tam bude ta pachuť. A to mnohdy i doslova.

Právě z těchto důvodů je nasnadě si věk vaší jednorázovky prověřit.

2. Jestli nemá přítele

Jako takhle. V sexu není důležité, jestli vaše jednorázovka někoho podvedla, ale že jste si užili. V sexu jede každý na sebe. Co je ovšem nepříjemné, že když sbalíte na baru slečnu a odvlečete ji něžně pomilovat na toaletu (v kabince ji opřete o nespláchnutou mísu, a pak se jí uděláte na záda), když tam dotyčná má přítele. Přítele, který klepe na dvířka kabinky a oznamuje, že má zbraň.

Základní informace před sexem tedy jsou: Má přítele? Je někde poblíž? Je větší než vy? Má zbraň?

3. Jestli nemá penis

Možná vám to přijde přitažené za vlasy, ale až ji budete nakládat zezadu a potemnělou místností bude rezonovat pouze vzdychání a pleskání vašich pytlů o sebe, bude už pozdě. Stává se to málo, jenomže když se to stane, je to nemilé.

4. Jestli není nemocná

Určitě si říkáte, že máte kondom, takže vám nic nehrozí. Na to pozor. Kondom nemusí stačit. Jestliže má vaše jednorázovka pěnu u huby a při sexu váš pokouše, máte vzteklinu, jen to zasviští.

Pro tyto účely stačí, když si s sebou budete nosit malý dotazníček. Nic složitého. Jenom zaškrtá ANO nebo NE.

5. Její víra

To, že vy jste nevěřící pohan, nic nemění na tom, že mnozí lidé jsou věřící. A ani to na nich nemusí být znát. Jestliže narazíte na ateistku, máte vyhráno. Na to ale nemůžete spoléhat. Je pravděpodobné, že narazíte na věřící:

- Křesťanka: Tam se nechytáte. Tam sex až po svatbě a minimálně deset dětí.

- Svědkyně Jehovova: Pokud si od ní koupíte Strážní věž a necháte si hodinu vykládat o Jehovovi, nechá vás kliknout jí na myšku.

- Muslimka: Během koitu se odpálí.

6. Jestli manželka není doma

Jako, je to maličkost, ale mnohdy zamrzí. Když si dotáhnete prověřenou osobu domů na sex a zjistíte, že je tam manželka, dost blbě se to vysvětluje.

A TADY se dozvíte, podle čeho poznáte ženu, která má chuť na sex

Podobné články

Doporučujeme

Další články