fb pixel 6 úskalí sexu se starší ženou – G.cz
Vyhledávání

6 úskalí sexu se starší ženou

Starší ženy mohou být nad vaše možnosti i síly
Zdroj: edgardaily.com

Říká se, že na starém kole se naučíš nejlépe jezdit.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.4.2017, 12:24

Na jednu stranu to je samozřejmě pravda. Na stranu druhou se staré kolo často porouchá, je rezavé, musí se často ručně mazat a navíc, nikdo se starým kolem nechlubí.

Sex se starší ženou není samozřejmě jen pro začátečníky. I pokročilí mají občas možnost a chuť svést se na té staré herce a doufat, že v průběhu jízdy nic nepovolí, nic se nezlomí a že se dostane do cíle ve zdraví (anebo, že se do toho cíle vůbec dostane)

Všechno má něco pro a proti. My nabízíme ono proti. Jaké jsou nevýhody sexu se starší ženou?

1. Nebudete ji stačit

Čím starší žena, tím má logicky více zkušeností. Ačkoliv se můžete honosit hezkou řádkou zářezů na pažbě, věřte, že starší žena toho má odšukáno mnohem víc, než vy. V sexu toho zažila spoustu a proto ji už nemáte čím překvapit.

Sice je už dávno vybouřená a v posteli už nemusí být tak divoká jako zamlada, pořád ale zná fígle, které neznáte, a očekává minimálně z vaší strany nějaký standard, na který je zvyklá.

2. Nebude vám stačit

Přeci jenom je to už starší člověk. Fyzička není, co bývala. Často se zadýchá, hodně se potí a svalové křeče nejsou výjimkou.

Musíte na to jít opatrně, ať nemá chudák podlitiny. Na nějaký nekonečný noční maraton to rozhodně není.

3. Může zemřít

Tady záleží na tom, co si představujete pod pojmem starší žena. Pokud sáhnete po té echt starší ženě, tak vám během sexu může zemřít stářím. To jednoho otráví.

4. Zranění

Nic nezkazí zážitek z příjemné noci víc, než když si vás zavede k sobě domů, v ložnici se vášnivě líbáte, strháváte z ní oblečení, chcete ji povalit na postel a v záchvatu vášně zakopnete o její chodítko, upadnete na zem a zlomíte si nohu.

5. Pokouše vás její jezevčík

Staří lidé mají jezevčíky. To je prostě fakt. Jakmile člověk překročí určitou věkovou hranici, přidělí mu stát jezevčíka, aby s ním dotyčný mohl chodit po venku a navazovat kontakty s jinými starými lidmi s jezevčíky.

Pokud chcete mít sex se starší ženou, vždycky si dejte bacha na jejího jezevčíka. Ty potvory jsou děsně agresivní (jezevčíci).

6. Donutí vás krmit holuby

Po sexu je normální buď hnedka usnout, nebo se obléknout a jít domů. Po sexu se starší ženou vás však dotyčná donutí zajít s ní do parku na lavičku krmit holuby anebo hrát kanastu. Rovněž vám okamžitě ukáže fotografie svých vnuků a bude vám vyprávět, jak jsou šikovní.

A TADY se můžete zase podívat, jaké jsou nástrahy sexu s pannou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články