6 tipů, jak trávit Valentýna, pokud nemáte partnera – G.cz
Vyhledávání

6 tipů, jak trávit Valentýna, pokud nemáte partnera

Valentýn je za dveřmi a podle všeho není nic smutnějšího, než být na Valentýna sám. Bez partnera.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 14.2.2017, 08:00

Uměle vytvořený svátek, který živí celý přáníčkářský průmysl a všehoschopní květinářští bossové, vytváří na běžného člověka až nelidský tlak. Jak na Valentýna neutratíte výplatu za šperky, květiny a děsně moc romantickou večeři s partnerem či partnerkou, tak nemáte na tomto světě místo.

Co ale ti nebožáci, kteří jsou z nějakého důvodu sami? Co mají dělat?

1. Promasturbovat se k 15. únoru

Nejlepší obrana je útok. Pokud nemáte partnera, nemusí být svátek svatého Valentýna pro vás nikterak deprimující.

Vezměte si v práci dovolenou a hned ráno uchopte svého Valentýna do svých rukou (doslova). Pusťte si k tomu tematické video, kterých je na internetu spoustu a oddávejte se sólo rozkoši. Výsledek bude úplně stejný jako s partnerem, akorát navíc ušetříte za kraviny typu květiny, večeře a podobně.

2. Sbírejte víčka

Valentýna můžete trávit sami a mít z toho i dobrý pocit. Zatímco všechny ty zamilované páry zcela sobecky večeří v luxusních restauracích nebo se obdarovávají drahými cetkami, vy můžete být o tolik víc člověkem, než jsou všichni zamilovaní dohromady. Sbírejte plastová víčka na nemocné děti. Čím více plastových víček nasbíráte, tím bude méně nemocných dětí. Tak to funguje.

3. Buďte vlastenec

Na světě jsou důležitější věci, než je oslava lásky a partnerství. Úplně nejdůležitější ze všeho je být vlastenec. Zapněte si na klávesnici CAPSLOCK a vrhněte se na internetové diskuse, kde si stěžujte na imigranty. Teď je totiž ten nejlepší čas. Všichni sluníčkáři, vlastizrádci a ovčani jsou totiž zaneprázdnění tím, že se věnují svým partnerům. To praví vlastenci mají pré. Ti žádné partnery nemají.

Rovněž si můžete do profilovky na Facebooku přidat ikonku s přeškrtnutou mešitou anebo odznáček SPD.

4. Můžete se zabít

Svátek svatého Valentýna úplně vybízí k tomu, abyste se, pokud nemáte partnera, zabili. Jak jinak totiž řešit tu navozenou depresi z toho, že jste sami? Kdy jindy vypluje na povrch vaše zbytečnost a marnost než na svatého Valentýna?

Samozřejmě, že mnohem lepší je se Valentýnem promasturbovat, ale ta sebevražda rovněž není k zahození. Obzvlášť, pokud jste vlastenec, co používá výhradně CAPSLOCK a na profilovce má odznáček SPD.

5. Pokusit se zlepšit

Pokud jste na svatého Valentýna sami, hodí se, abyste se zamysleli, proč tomu tak je. Vyvoďte závěry a pokuste se vylepšit obraz své osoby, abyste příštího Valentýna už někoho měli. Pokud jste frigidní feministka s knírkem, tak nebuďte frigidní feministka s knírkem. Třeba si potom nějakého chlapa najdete.

Jestliže jste zase upocený vypasený čuně, co má nemístné poznámky, tak třeba začněte cvičit a ty nemístné poznámky si odpusťte. Třeba potom nějakou tu rajdu sbalíte.

6. Vykašlete se na nějakého Valentýna

Co je vám po nějakém Valentýnu? Oslava lásky? Pche. Tady jde hlavně o prachy. Je to jenom další obyčejný únorový den. Zamilované páry jsou do Valentýna doslova násilím dotlačeny. Je jen málo odvážlivců, kteří, byť zamilovaní, dokážou tento nesmysl bojkotovat. Celospolečenský nátlak je tak veliký, že lidé mají pocit, že pokud partnera na Valentýna nezahrnou něhou a dárky, znamená to, že ho nemilují.

To je kravina. Pokud někoho milujete, můžete mu to dát najevo kdykoliv. Pokud nikoho nemilujete a nikoho nemáte, není proto třeba kvůli Valentýnu panikařit. Stačí masturbovat anebo v případě, že jste vlastenec, který není rasista ale… a má odznáček SPD, tak se poklidně oběsit.

A TADY máte 12 důvodů, proč milovat Valentýna, i když na něj ostatní nadávají.

Podobné články

Doporučujeme

Další články