6 notebookových všeumělů s Windows 10, které chcete do školy, do kanceláře i domů – G.cz
Vyhledávání

6 notebookových všeumělů s Windows 10, které chcete do školy, do kanceláře i domů

Už vám nestačí váš starý, zasekaný notebook a chcete změnu? Vybrat nový notebook nikdy nebylo tak snadné jako nyní. Je totiž tolik druhů, že neexistuje snad uživatel, pro kterého by na světě nebyl ten správný model. Tak odhoďte svůj starý, zasekaný stroj a vyměňte ho za nový, který vás bude i reprezentovat.

Eva Levá 20.10.2016, 10:03

1. Pokud jste milovníci praktických notebooků, které nezaberou tolik místa a budete s nimi moci i bez větších omezení cestovat, pak je pro vás jako dělaný Dell XPS 13.

2. Na delší cesty se velmi osvědčil i Acer Switch12, který má i přenosnou konstrukci a nastavitelnou obrazovku, ale hlavně šikovné digitálního pero, která umožňuje proměnit displej ve skicák nebo poznámkový blok.

3. Jestli jste zákazníkem, kterému se čas od času stane, že notebook upustí, případně se k němu nechová zrovna nejvíce šetrně, pak je skvělé disponovat Asusem ZenBook Flip UX360, který je vytvořen z odolného broušeného hliníku, díky čemuž je skutečně velmi odolný.

4. Najdou se i tací, kteří se bojí využívat dotykovou obrazovku prsty a raději mají práci se stylusem. Těm se pak skvěle zavděčí Dell Inspiron 13z Touch, který má stylus dokonce vestavěný.

5. Minulostí je díky Lenovo Yoga 510 i vykopnutí kabelu z notebooku a následné vyhození přístroje ze sítě. Tento stroj totiž napájecí kabel vůbec nemá. Potěší i milovníky velkých displayů, což zajistí komfort při práci.

6. A když je člověk hodně náročný a potrpí si na luxus, tak je tu pro něj určitě Lenovo Yoga 900.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu