6 nezvyklých věcí, se kterými můžete mít sex – G.cz
Vyhledávání

6 nezvyklých věcí, se kterými můžete mít sex

Je jen málo věcí, které jsou lepší, než svázat aligátora, a pak s ním mít sex.
Zdroj: paparazzija.com

Je to k pláči. Máte chuť na sex, ale nemáte s kým. Jste od pohledu odpudivá osoba, která nemá šanci najít si ke kopulaci protějšek?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.2.2016, 18:40

Nevěste hlavu. Na světě je spousta věcí, které můžete ojet. Každý má právo na sex a v lásce a sexu je vše dovoleno.

1. Aligátor

Nezvyklé, možná si řeknete, ale když není po ruce nic lepšího, můžete zažít hezké chvilky i s aligátorem. Jako třeba Američan Rupert Darwin. Ten byl přistižen, zrovna když byl s aligátorem v tom nejlepším. Následně byl za sex s aligátorem zatčen. Tamní policie totiž nerozumí opravdové lásce.

Rupert aligátora svázal páskou, aby se moc nemrskal a v rytmu lehké bondáže naplnil své tužby. Není jasné, zda aligátor s koitem souhlasil, ale Rupert se nechal slyšet, že při sexu něžně vrněl. Tím pádem se mu to líbilo a sex byl chtěný.

Ve vězení musel mít Rupert jistě klid, protože když se roznese, že jen tak z rozmaru si to rozdáváte s aligátory, nikdo si na vás nedovolí a všichni se vás bojí. A to včetně bachařů.

2. Land Rover

Ano, můžete si to rozdat i s autem. Je to na vás. Každý je nějaký a každý má své tužby. Sex s autem by se neměl odsuzovat. Nadšenci do aut o tom jistě ví své.

Vyprávět by mohl třeba takový Daniel Cooper, který byl zachycen průmyslovou kamerou, jak si to rozdává s Land Roverem. S kalhoty u kolen mu dával do těla a něžně přirážel v rytmu slastného sténání klaksonu. Nutno podotknout, že byl značně opilý. Je to takové to, když jste na párty, děsně se zlijete a ráno se probudíte nahatí v posteli, nic si nepamatujete a vedle vás v posteli leží nahaté auto. Byla to určitě divoká jízda.

3. Jízdní kolo

Není to sice takové „high class“, jako ojet Land Rover, ale když není nazbyt a erekce ťuká na trenky, není čas ptát se, kdo je kdo.

Ve Švédsku zachytily průmyslové kamery romantika, který si to na veřejnosti rozdával s kolem. Není tak úplně jasné, jak to technicky provedl, neboť jízdní kolo příliš otvorů nenabízí, ale sex není o technice. Neměl by být. Měl by být hlavně o citech, něžnostech a lásce.

Něžný romantik měl během koitu na hlavě cyklistickou přilbu. Palec nahoru za bezpečný sex.

4. Sršní hnízdo

Je to lákavé, co si budeme nalhávat. Má to líbivý otvor, který přímo volá: „Pojď do mě, draku“, ale tady pozor. Pokud chcete osouložit sršní hnízdo, je třeba mít se na pozoru. Ojet sršní hnízdo, to není jako si to rozdat s myší dírou ve zdi. Je potřeba být maximálně opatrný.

Jinak dopadnete jako pětatřicetiletý muž ze Švédska (zase Švéd), který chtěl strávit kvalitní čas se svým milovaným sršním hnízdem. Druhý den ho našli mrtvého na zemi pod hnízdem se 146 štípanci od sršní, z čehož jich bylo 54 na penisu a šourku.

5. Sanitka

Pokud vám Land Rover nestačí, není nic lehčího, než někde v parku při měsíčku ohnout přes lavičku sanitku.

Jako pětadvacetiletý Callum Ward. Ten při tom frčel sice na amfetaminu, ale sanitka lze osouložit určitě i bez drog. Ostatně drogy jsou špatné.

Navíc rozdat si to se sanitkou je tak jednoduché. Nemusíte se namáhat. Zvednete telefon, zavoláte záchranku, že máte infarkt a vaše milenka k vám do několika minut dorazí. Nejrychlejší a nejlevnější escort servis na světě.

6. Berlínská zeď

A jsme ve finále. Pravděpodobně neexistuje víc věc, se kterou můžete mít sex, než je Berlínská zeď.

Jistá Erika Eiffel je s Berlínskou zdí dokonce ve vztahu. Tím pádem máte smůlu a musíte počkat, až se zeď s Erikou rozejde, jelikož, jak je známo, zdi bývají monogamní a věrné.

Erika se dušuje, že má se zdí plnohodnotný vztah a to jak duševní, tak i fyzický. Až budete někdy v Berlíně procházet kolem zdi a uvidíte ženu, jak si zeď zavádí do pochvy (tak nějak nás napadá, že ten sex Eriky se zdí vypadá. Nic jiného si neumíme představit), bude to určitě Erika.

Tak snad jste si z naší nabídky vybrali, takže teď se můžete podívat SEM a zjistit, proč je dobré mít sex každý den.

Podobné články

Doporučujeme

Další články