fb pixel 6 nevkusných, trapných videoklipů z hudebního mainstreamu – G.cz
Vyhledávání

6 nevkusných, trapných videoklipů z hudebního mainstreamu

Každý den vyřvávají z rádií. Buďte rádi, že vás většinou jejich klipy minou - a pár z nich je fakt příšerných.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 29.3.2014, 18:00

1. Katy Perry - Dark horse

U tohoto klipu se jen zmateně ptáme: Proč...? Který idiot mohl vymyslet něco tak neskutečně kýčovitého, odporného? Nikdo neví, nikdo neodpoví.  

2. Miley Cyrus - Wrecking Ball

Mysleli jste si, že ji sem nezařadíme? Omyl. Sice je Wrecking Ball dávno provařený song, už to i sneseme v rádiích, když máme dlouhou chvíli na silnici, ale ten klip je stále tak děsivě strašný, že ho musíme umístit hned na druhé místo. Nepamatujeme si ani případ, kdy by nějaké hudební video na Youtube někdo s takovou četností parodoval. Tímhle je počin Miley Cyrus výjimečný.  

3. Kanye West - Bound 2

Kanyeho teď nikdo nemá rád. Proč? Odpověď hledejte v Kim Kardashian. Která mimochodem v tomhle vysoce intelektuálním počinu také hraje. Video máte i s nápaditou parodií Bound 3 od herců Setha Rogena a Jamese Franca. Fešní hoši na motorce.  

4. Katy Perry - Roar

Bohužel ji musíme uvést ještě jednou. Katy Perry je kus, ale její klipy jsou poslední dobou děsné. Vyhledáme vám zde jedinou kvalitní položku - její prsa. Koukáte na ty míče lásky po celých čtyři a půl minuty. A pak klidně i znovu. To je jediný plus v tomhle vysoce originálním a nápaditém díle.  

5. Justin Bieber - Baby

Tohle. Celé. Se nikdy. Nemělo. Stát...  

6. Nicky Minaj - The Boys

Nicky Minaj je celkem kus baby. V tomhle klipu je jí tolik, že se vám z toho usmaží mozek. Kýčovité, neoriginální, jen další zadek na přetřes.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články