6 největších kazišuků

Obrázek uživatele Dominik Landsman
09.5.2017, 15:05

Kazišuky nemá nikdo rád. Člověk se těší na hezké chvilky a vinou kazišuka o ně přijde.

Důvodů, proč avizovaný sex nebude, popřípadě onen sex skončí v půlce, je mnoho. My vám přinášíme ty nejčastější.

1. Dítě

Na světě není větších kazišuků než dětí. Každé malé dítě má vzadu na hlavě takový nárůstek, který detekuje blížící se sex až na sto metrů. Jakmile se k sexu schyluje, nárůstek začne vibrovat, dítě se vzbudí a potřebuje napít, kakat, čůrat, najíst nebo se bojí a vleze si k rodičům do postele. Tím samozřejmě sex překazí.

2. Puštěná televize

Kazišukem může být i puštěná televize. Jestliže v televizi neběží porno, může se stát cokoliv. Taková vášnivá předehra u puštěné televize, která se záhy promění v nefalšovaný koitus, dostane při běžící reklamě, kde žena hovoří o své vagině a vaginální plísni, pořádnou facku.

Samozřejmě, že je možné televizi vytěsnit a soustředit se na věc, ale někdy to prostě nejde. Takový to, jak jste v nejlepším, když tu na vás ze televize vykoukne přímý přenos rozhovoru s Milošem Zemanem.

3. Kondom

Nestárnoucí evergreen mezi kazišuky je bezesporu kondom. Respektive jeho absence. Byli jste na sto procent přesvědčení, že jste ho měli v peněžence. Teď tam ona leží nahá a roztoužená v posteli a vy máte v peněžence jenom pár drobných a občanku. Kde je, když ho nejvíc potřebujete? Je pryč. Máte smůlu. Přinejlepším vás čeká nějaká ta ruční práce, což je slabá náplast na to, co mohlo přijít.

4. Bolest hlavy

Bolest hlavy jde ruku v ruce s menstruací. Bolest hlavy je kazišuk a menstruace je debil. Tak hezký večer to mohl být. Tak jste si mohli zařádit. Bohužel. Máte smůlu. Můžete se v klidu podívat na ten přímý přenos rozhovoru s Milošem Zemanem.

5. Absence partnera

To je strop. Největší kazišuk na světě je absence partnera. Můžete si samozřejmě střihnout menší sólíčko, ale to se nepočítá. Počítá se jen koitus. Smůla. Máte mít partnera. Nebýt tak ošklivý, nudný a nemít metrák nadváhu, tak by to byla jiná.

6. Třetí do party

Takovej ten otravnej známej, který se vás drží a nechce vám dát pokoj. I když si z baru odvádíte slečnu, pořád jde s vámi a ptá se, co budete dělat a kam teď půjdete.

Rovněž to může být návštěva, která nechce vypadnout od vás z domu. Můžete si to samozřejmě rozdat hned vedle ní, ale to by bylo přinejmenším divné.

A TADY máte devatenáct důvodů, proč mít sex denně.


Komentáře