fb pixel 6 nejosvědčenějších vyprošťováků, které vás postaví na nohy – G.cz
Vyhledávání

6 nejosvědčenějších vyprošťováků, které vás postaví na nohy

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Víkend je tady a s ním i velká pravděpodobnost, že se nachomýtnete na nějaké párty nebo grilovačce se spoustou alkoholu. Míchači, kteří do sebe hází páté přes deváté, to mají druhý den samozřejmě nejnáročnější, ale většinou se kocovině nevyhnou ani vínaři, pivaři nebo drinkaři. Krutá jsou však rána pijákova, a proto bychom si měli připomenout 6 nejlepších vyprošťováků, které známe a máme je osvědčené.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 22.6.2019, 01:58

1. Mekáč

Není nic lepšího, než do sebe po mejdanu naprat hromadu jídla z McDonaldu. Velké menu napuštěné chemií a konzervanty z vás kocovinu vypudí, i kdybyste nechtěli. Kombinace burgeru, hranolek a obřího kelímku coly zvedne ze židle i člověka, který dokázal předchozí noc vypít lahev tvrdého alkoholu sám.

2. Polévka Pho

Není nad pořádný vývar z mrtvých zvířat, který vám dá nadlidskou sílu a probere i mrtvolu. Vietnamci jsou navíc natolik geniální, že z jedné části našeho menu vytvořili plnohodnotný pokrm a božskou manu v jednom. Nazvali ji pho. Kdo ji nezná, tak nevěří, že se člověk z polévky nají. Když se seznámí s pho, tak rázem pochopí.

3. Kebab

Takzvaní noční chodci vědí, že není lepší nápad, než se před náročnou cestou z hospody či koncertu posilnit v kebabu. S plným bříškem se lépe usíná a rána bývají snesitelnější. Heslem: „Lepší jeden kebab než deset doktorů“ se řídí dokonce i mnozí fanoušci Ortelu, kteří paradoxně proti multikulti světu bojují, ale jakmile dojde na lámání pita chleba, tak jsou schopni vás i předběhnout ve frontě na durum.

4. Česká klasika

Jakmile se trochu vzpamatujete z toho nejhoršího (k tomu pomáhá cola, džus nebo vychlazená Magnesia), tak je nejlepší do sebe naprat co nejnezdravější a nejtučnější jídlo v jídelníčku. Smažák s hranolkama, výpečky, bůček nebo knedlo, vepřo, zelo jsou zárukou úspěšného pokalebního dne.

5. Česnečka

Prosté jídlo, které se ve vašich očích v sobotu dopoledne může změnit v božský pokrm, který vám dodá nadpřirozenou sílu. Navíc ji dokáže uvařit během pár minut i absolvent zvláštní školy, takže se nebojte, že se vám to nepovede. Na internetu je spousta videí. A kdyby to pořád nešlo, tak tu je naštěstí Dáme jídlo.

6. Vše, co dá lednice a špajz

Jestliže po propařené noci nezvládnete opustit prostory vašeho bytu, tak vaší jedinou nadějí jsou jen a pouze vaše nakoupené zásoby. Občas se tak stane, že do sebe narvete kombinace jídel, která byste si dali po třech cigaretách marihuany. Namáčet paprikové chipsy a okurky do hořčice nebo jíst nutellu s rejží nezvládne jen tak někdo, ale vy samozřejmě ano!

A zde je nejoblíbenější imigrant v Evropě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články