6 nejlepších her pro fanoušky Star Treku – G.cz
Vyhledávání

6 nejlepších her pro fanoušky Star Treku

Viděli jste všechny filmy, shlédli několikrát TOS, Novou generaci, DS9 i Enterprise a chcete ještě víc Star Treku. Co s tím? Přeci hrát!

1. Bridge Commander

1680x1050x moddb.com Poté, co kapitán lodi Dauntless (třída Galaxy) zemře při výbuchu hvězdy, jste v poli povýšeni na jejího velitele. Se svou posádkou musíte zjistit, kdo stojí za záhadnými explozemi celých systémů a dostanete se ke kormidlu parádního korábu USS Sovereign - sesterské lodi Enterprise E. Můžete ji ovládat buď z můstku tím, že udílíte pokyny posádce, nebo z externího pohledu, kdy manévrujete sami, směrujete torpédomety a phasery k nepříteli a otáčíte se tak, aby vám neprostřelil oslabené štíty. Taktické boje, dabing přímo od herců (včetně Patricka Stewarta/Picarda a Brenta Spinera/Data) a dlouhé hodiny zábavy v širém vesmíru.  

2. Elite Force 2

star_trek_elite_force_2_19 www.fpsteam.it 3D střílečka, ve které se vžijete do role Alexe Munra, člena speciálního komanda z lodi Voyager. Na začátku sledujete její dramatický návrat do Alfa kvadrantu, pak nastoupíte na Enterprise a  vyšetřujete, kde se vzali geneticky upravení hnusáci, kteří mohou zničit nejen federaci. Kromě střílení musíte pracovat s trikodérem, řešit logické hádanky, dávat si bacha na skryté paprsky - je toho hodně. A taky můžete sbalit jednu ze dvou členek posádky, svou bývalou kolegyni z týmu nebo idryllku s modrýma očima, která se vám po lodi promenáduje v bikinách.  

3. Star Trek Online

star_trek_online_review_3 bit-tech.net Vyberte si rasu, postavte loď a hurá do vesmíru! Bojujete, nabíráte posádku i zkušenosti a plníte speciální úkoly v až dvacetičlenných týmech. Hra vyšla před čtyřmi lety, ale do dneška je průběžně  aktualizována novým obsahem.  

4. Starfleet Command

3015d8ed04ab42f167737c2a26d753e2 http://squarefaction.ru Zkuste si taktické bitvy ve vesmíru, kdy musíte ovládat různé systémy své lodi a využívat je k poražení nepřítele! Jakožto kapitán musíte neustále hlídat, co se děje a co dělá protivník, pokud jste správný  trekkie, budete chrochtat blahem. Hra má dokonce tři díly, takže budete mít co hrát na pěkně dlouhou dobu.  

5. Klingon

444517-star-trek-klingon-windows-screenshot-your-trainer-gowron-introduces mobygames.com Zde se vžijete do role mladého klingona Poka, který musí pomstít smrt svého otce. Ale pozor - tohle je skutečně pro hardcore fanoušky, musíte zvládat klingonské zvyky a také umět jazyk, jinak se  daleko nedostanete. Ke hře naštěstí dostanete obsáhlou kulturní encyklopedii. Mimochodem, víte, jak se klingonsky řekne "Miluji tě"? "QamuSHa'!  

6. Hidden Evil

hiddenevil trekmovie.com V roli člena posádky Enterprise, kterého vychovali vulkáni, musíte odhalit nebezpečí, které hrozí planetě obývané národy Son'a a Ba'ku - ano, těmi z filmu Star Trek - Vzpoura. Ovládání hry je sice trochu na levačku, ale i tak si užijete průzkum i boj v krásném prostředí své oblíbené sci-fi ságy.  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články