6 nejcharismatičtějších záporáků z počítačových her – G.cz
Vyhledávání

6 nejcharismatičtějších záporáků z počítačových her

Zlo má mnoho tváří a tady jsou ty nejlepší z jedniček a nul.

1. Vaas Montenegro (Far Cry 3)

far_cry_3___02___vaas_montenegro_by_greenvenom91-d5zauac greenvenom91.deviantart.com Psychopat, který vede násilnické moderní piráty na fiktivních Rookových ostrovech kdesi v Pacifiku. A terorizuje partu studentů na prázdninách, které chce vyměnit za výkupné. Hlavnímu hrdinovi Jasonovi zastřelí bratra, pokusí se ho upálit, zkusí ho utopit, když ho svázaného hodí do vody... Je dost důvodů, proč ho nenávidět. Ve hře mu propůjčil hlas i tvář kanadský herec Michael Mando. Jak dobře umí hrát šílence se můžete podívat v hrané minisérii, která vznikla na motivy hry.
 

2. Alduin (The Elder Scrolls: Skyrim)

Alduin_Helgen_4 elderscrolls.wikia.com Tenhle obří drak byl poslán pradávným mágem skrz čas dopředu, takže se objeví přesně ve chvíli, kdy začíná tato hra. Čímž zachrání hlavnímu hrdinovi život před popravou. Ten Alduina samozřejmě na konci hry z vděčnosti zabije. Šéfuje všem ostatním drakům, kteří proti němu vypadají jako neškodná kuřata - bacha na něj!  

3. Illusive Man (Mass Effect 3)

zak wallpaper4me.com Podnikatel, stratég, vůdce tajné organizace Cerberus, která hájí zájmy lidské rasy. V druhém dílu série Mass Effect je na vaší straně, dokonce vás za pomoci vyspělé techniky oživí poté, co jste zemřeli. Ale ve třetím pokračování se naplno projeví jako mocichtivý šmejd, který chce ovládnout starobylou rasu zabijáckých vesmírných monster. A také kouří - fuj! Jeho hlas má mimochodem na svědomí herec Martin Sheen.  

4. Vladimir Makarov (Call of Duty: Modern Warfare 2)

Vladimir-Makarov-vladimir-makarov-call-of-duty-28685503-848-631 fanpop.com Vůdce ultranacionalistů, který vyprovokuje válku mezi Ruskem a zbytkem západního světa? Nebo odpálí jadernou bombu uprostřed města? Jo, je to naprostý šílenec, kterého naháníte ve třech dílech série COD, než se mu konečně dostane spravedlivé odplaty.  

5. Kane (série Command & Conquer)

kane videogamer.com Bratrstvo NOD chce ovládnout svět a v jeho čele stojí plešatý sociopat jménem Kane. V hraných sekvencích ho ztvárnil jeden z vývojářů těchto real-time strategií, Joseph D. Kucan. Říká se, že je tisíce let starý, možná je to samotný Kain z biblických příběhů. A také se kamarádil se Stalinem: Kane_with_Stalin wikimedia.org  

6. Duch (Pac-Man)

pacman-ghost-backgroundfree-pac-man-ghosts-cell-phone-wallpaper-omyutb9z tophostgames.com Je chladnokrevný a naprosto bez emocí. Nepromluví jediné slovo. Nemilosrdně vás pronásleduje. Nemůžete se mu postavit, jen zdrhat!
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články