6 nejčastějších chyb, kterých se ženy dopouštějí v sexu – G.cz
Vyhledávání

6 nejčastějších chyb, kterých se ženy dopouštějí v sexu

Žádný učený z nebe nespadl. Sex je o zkušenostech, tréninku a nasazení.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.8.2016, 10:50

Pokud nemá žena natrénováno, dopouští se chyb. Ale nebojte, i zkušené harcovnice občas klopýtnou. Jakých chyb se ženy nejvíce dopouštějí?

1. Nechtějí nám dát

To je asi největší chyba, které se ženy v sexu občas dopouští. Prostě a jednoduše prohlásí, že je bolí hlava nebo nemají náladu. Nadržený muž z erekcí si posléze buď musí dát ledovou sprchu, anebo si někam doma zalézt a tam si honit toho svého pokémona.

2. Po felaci se dožadují polibku

Musíme se na to podívat nejprve optikou ženy. Obecně jsou to romantické dušičky se sklony k mazlení a pusinkování. Během sexu (i po něm) mají touhu vnímat svého partnera všemi možnými smysli a části těla. Polibek je pro ni zcela přirozený.

Teď se na to ale podívejme optikou muže. Jako, je to holka šikovná, že nám ho vykouřila. To zase jo. Ale pusu fakt ne. Vždyť tím močíme. A je jedno, jestli to spolkla, a nebo ne. Prostě to je hnusný.

3. Dožadují se kondomu

Jistě jste to už zažili. Právě se schyluje k nejlepšímu, oba jste nazí a vy se chystáte k zásunu. Náhle se ozve nesmělý hlásek: „Máš kondom?“ No samozřejmě, že nemáte. Můžete zalhat, že už je nasazen a jít na to, jenomže tady je celkem vysoká pravděpodobnost odhalení.

„Tak to nic nebude,“ zazní ta zlá slova, když se přiznáte, že kondom není. No, není to smutné? Vždyť byste to stihnul. Ale ona prostě ne.

4. Penis není šaltrpáka ani joystick

Ženy občas zapomínají, že i penis je člověk, který netouží po ničem jiném, než je trocha něhy. Kvedlání s penisem, ohýbání a nechtěné zasednutí prostě bolí.

Svižné rytmické pohyby jsou v pořádku, ovšem nic se nemá přehánět. Pokoušet se na něm během hrátek dělat uzel nebo alespoň v rámci záchvatu akutního zájmu o geometrii na něm vytvářet pravý úhel, to je poměrně fatální chyba.

5. Dráždění všude po těle

Ženy zblblé ze článků v různých Cosmopolitanech a Bravo girl, které píší padesátileté panny, mají pocit, že muž je celý poset erotogenními zónami. Jakože třeba když mu budou žužlat loket nebo třít bradavky, že bude muž v naprosté extázi.

To je kravina, dámy. Muž má jedinou a hlavní erotogenní zónu, a tou je penis. Vše ostatní je jen chabá náhražka. Věnujte raději veškerou pozornost penisu a na žužlání brady nebo prstu u nohou se vyserte.

6. Mají tendenci nedržet hubu

Během sexu mívají ženy pocit, že musejí vyjádřit nějakou svou myšlenku. Například, že postel vrže, že penis je moc malý, že ji to takhle bolí, nebo jestli muž nezapomněl vynést smetí.

Vaše myšlenky a pocity si prosím nechte až po sexu. To si můžete klábosit dosyta, zatímco bude muž spokojeně vedle vás spát.

Samozřejmě že dobře zvolený monolog či občasný výkřik je u sexu výhodou. Věty typu: „šukej mě“, „už budu“ nebo „to je ale macek“ naopak sex vylepší. Pamatujte, že u sexu se chválí, oznamuje příchod orgasmu a občas mluví sprostě. Komentování dění v okolí je nepřípustné. I kdybyste to dělali v přírodě a řítil se na vás medvěd, tak držte hubu. Stejně medvědovi neutečete, tak nechte partnera, aby se v klidu naposled udělal.

A TADY máte 19 důvodů, proč mít sex denně

Podobné články

Doporučujeme

Další články