fb pixel 6 módních prohřešků, které ženy na prvním rande mužům prostě neodpouští! – G.cz
Vyhledávání

6 módních prohřešků, které ženy na prvním rande mužům prostě neodpouští!

Ženy vnímají, v čem jejich protějšek dorazí na první rande. Je to tak. Některé průzkumy uvádějí, že až 85 % žen považuje za přitažlivějšího dobře oblečeného muže než muže s naditou peněženkou. Mnohdy tak oblečení může přispět na vážkách vah, zda se znovu potkají, či nikoliv. Vždyť první dojem se vytváří během 7 až 17 vteřin od prvního kontaktu, a celá polovina prvního dojmu je utvářena na základě fyzického vzhledu. Co ženy tak na mužích vytáčí a proč?

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 22.3.2017, 13:51

Skvrny na oblečení a okousané nehty


První schůzka může být pro obě strany velmi stresující záležitost. Obavy, zda se vzájemně budete líbit a o čem povídat, mohou vyústit v nadměrnou produkci potu. Přiznejme si, že propocené fleky v podpaží, případně doprovázené typickým pachem, na přitažlivosti zrovna nepřidají. Ženy očekávají od svého protějšku, že dorazí na schůzku celkově upravený. V opačném případě to bereme jako znamení, že muž schůzce nepřikládal žádnou velkou důležitost. Nutností je antiperspirant, umyté vlasy, upravené a čisté nehty. Pokud se pánové hodně potíte, tak vezměte pod košili tričko, které pot nasaje a nepustí ho ke košili.

Rozdrbané džíny a tepláky


Tepláky jsou pohodlné, ale maximálně patří do fitka nebo k televizi! Žádná žena nebude chtít chodit po městě s chlapem, který vypadá, že si odskočil s odpadkovým košem. Ani roztrhané džíny, byť vás stály majlant a jsou značkové, na nás dojem neudělají. Čechy oblíbené a vyhledávané outdoorové oblečení si nechte do hor. Pokud bychom si mohly vybrat, tak bychom nejraději viděly muže v dobře padnoucích džínách, obleku nebo látkových kalhotách a saku.

Když oblek, tak musí sednout


Pokud se muž rozhodne pro oblek, tak mu musí sedět. Dobře střižený oblek z něj udělá charismatického sebevědomého chlapa, v opačném případě bude za strašáka, za kterého se žena bude stydět. „Sako nesmí být v ramenou krátké, nebo naopak přesahovat hranu ramene. Délka saka by pak měla zakrývat pozadí. Rukáv saka by měl končit v místě, kde se ohýbá zápěstí a manžeta košile by měla přesahovat rukáv saka o 1-1,5 cm,“ (radí Petra Koutná z rodinné oděvní firmy Koutný.)

Do kalhot patří pásek a na nohy kožená obuv


Mnohdy pochybujeme, zda muži vědí, že konfekční oblekové kalhoty se musí založit podle výšky postavy. Jinak hrozí, že okolo kotníků budou mít nařasenou látku nohavic, nebo si je budou dokonce přišlapovat. „Když si kalhoty nechává muž upravovat či zkracovat, platí pravidlo, že nohavice kalhot by se měly sotva dotýkat obuvi a tvořit jeden záhyb,“ (upřesňuje Petra Koutná.) Boty považujeme za ukazatel vkusu a stylu, ale i sociálního statusu a příjmu. Ze sandálů v kombinaci s ponožkami se nám dělá opravdu špatně. Proto by až třetina žen nejraději viděla na nohou potenciálního partnera kvalitní kožené boty. Pokud barva obuvi ladí s páskem, tak získáte plusové body navíc.

Košile s krátkým rukávem a rozhalenkou


Tílko a košile s krátkými rukávy si zaslouží spálit. Pochopte, že když košile, tak jedině s dlouhými rukávy, které si můžete vyhrnout. Navíc u košile byste měli mít povolený maximálně jeden knoflík u krku. Nikdo není zvědavý na váš zarostlý hrudník. Nechcete přece vyvolat dojem plážového seladona. Pokud si nejste jisti barvami, jednobarevnými košilemi, jako je bílá, modrá, nebo černá nic nezkazíte.

Sluneční brýle na očích


Pokud zrovna nesedíte s partnerkou v pouliční kavárně za slunného dne, tak není důvod mít na očích sluneční brýle. Těžko se nám pak navazuje oční kontakt a nevíme, zda věnujete pozornost nám, nebo okukujete kolemjdoucí ženy.

A TADY se podívejte na 5 alternativních faktů o lidské sexualitě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články