6 interpretů, kvůli kterým se vyplatí jet na festival Mighty Sounds – G.cz
Vyhledávání

6 interpretů, kvůli kterým se vyplatí jet na festival Mighty Sounds

Zdroj: Mighty sounds festival - Facebook

Taky nevidíte skrz hrozen letních žánrových festivalů, které na vás vyskakují už od Vánoc, a nabádají vás k zakoupení výhodných lístků v předprodeji, aniž byste znali seznam vystupujících interpretů? To chce klid. Naštěstí tu máme festival Mighty Sounds s našlápnutým výběrem interpretů, který osloví všechny fanoušky punk-rocku, hardcorový muziky, ska a reggae. Zde je 6 interpretů, kvůli kterým se vyplatí jet na festival Mighty Sound v Táboře, který se koná od 13. do 15. července 2018.

Martin Miko
Martin Miko 10.2.2018, 17:59

1) Booze & Glory

Jedna z nejoblíbenějších street punkových kapel současnosti stihla od roku 2009, kdy byla založena, vydat několik desek a objet několikrát svět v rámci tour. Tito zatvrzelí fanoušci fotbalového týmu West Ham United jsou v Čechách jako doma a mají tu své věrné fanoušky, takže se máme opět na co těšit.

2) Anti-Flag

Americká punk-rocková kapela z Pittsburghu, která vznikla koncem 80. let, patří mezi politické a aktivistické kapely. Zkrátka jim není lhostejné to, co se ve společnosti děje a často vyzývají své fanoušky během koncertů k aktivitě místo toho, aby všemu jen hloupě přihlíželi.

3) Royal Republic

Kapela, kterou byste na Mighty Sound pravděpodobně nečekali, jelikož není typickým představitelem punk-rocku nebo hardcore music. Tahle švédská garage rock and rollová parta ze Švédska však vyprodává haly všude po Evropě a umí dostat svoje fanoušky do varu.

4) Sick Of it All

Kultovní newyorský hardcore seskupení Sick Of it All patří pravděpodobně mezi nejprofláklejší představitele svého žánru. Za svou kariéru vydali celkem 11 desek, a jak se zdá, tak končit se rozhodně nechystají.

5) The Rumjacks

Australská celtic punk kapela navštívila festival Mighty Sounds naposled před dvěma lety. Kdo je neviděl, tak je mohl už několikrát zastihnout v pražském Rock Café, kde pravidelně vyprodávají kluby a vytvářejí neuvěřitelnou atmosféru. Směsice punku, rocku a irských rytmů určitě nikoho neurazí, ba naopak.

6) Mad Sin

Oblíbená německá psychobilly kapela letos oslaví 26 let na hudební scéně. Záhrobní „medsini“ mají na svém kontě 11 alb a velice charakteristickou hororovou show, kterou si užijete od začátku až do konce.

A zde je 6 kapel, které musíte vidět na festivalu Aerodrome.

Podobné články

Doporučujeme

Další články