fb pixel 6 festivalů, které byste měli v roce 2018 rozhodně navštívit – G.cz
Vyhledávání

6 festivalů, které byste měli v roce 2018 rozhodně navštívit

Ačkoliv festivalová sezóna začíná až za půl roku, tak ty největší z nich v Čechách a na Slovensku postupně vystrkují růžky, spouštějí předprodeje a vypouštějí první headlinery svých mocných line-upů. Zde je 6 festivalů, které bude rozumné v roce 2018 navštívit. Taková vstupenka je přece ideálním vánočním dárkem, který potěší.

Martin Miko
Martin Miko 21.12.2017, 08:25

1) Colours of Ostrava

Po loňském skvělém seznamu světových hvězd se zdá, že i v roce 2018 bude festival Colour of Ostrava ve formě. Prozatím oznámil jména jako Slaves, Ziggy Marleyho, Beth Ditto, London Grammar nebo Cigarettes After Sex. Čtyřdenní festival se bude konat od 18. do 21. července a vstupenku v základní verzi koupíte za 2590 a ve VIP za 4990 Kč.

2) Pohoda Festival

Jeden z nejoblíbenějších festivalů na Slovensku prozatím prozradil, že na Slovensko přiveze The Chemical Brothers, Ziggy Marleyho, Dannyho Browna nebo Little Dragon. Našim slovenským bratrům můžeme Pohoda festival rozhodně závidět. Akce se koná na Letišti Trenčín od 5. do 7. července a lístek lze momentálně zakoupit za 89 eur.

3) Rock for People

Jeden z největších českých rockových festivalu odehrávající se v Hradci Králové to začátkem července opět rozjede. Prozatimní line-up Rock for People 2018 slibuje Skillet, Rodrigueze, The Prodigy nebo Sick Puppies. Ty největší jména festivalu se však objeví v příštím roce. Do konce roku můžete pořídit vstupenku na jméno za 1600 korun.

4) Aerodrome Festival

Prozatím „nejnašláplejší“ přehlídku hvězdných kapel celé sezóny slibuje Aerodrome festival, který se bude v roce 2018 konat na letišti v Panenském Týnci. Jména jako Nine Inch Nails, Macklemore, Limp Bizkit, Wiz Khalifa, Bullet for My Valentine, Hollywood Undead nebo Parkway Drive mluví za vše. Prvních 2000 vstupenek za zvýhodněnou cenu bylo již vyprodáno a v současnosti se dají pořídit za 3490 Kč.

5) UP Festival

První ročník festivalu UP se bude konat od 11. do 13. května 2018 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Unikátní bude zejména v tom, že přinese 72 hodin nonstop elektronické muziky, ve které se bude mísit techno, house a minimal. Jako hlavní hvězda festivalu se představí Ricardo Villalobos, Sonja Moonear nebo Magda. Vstupenky na festival pořídíte v první vlně za důstojných 800 korun.

6) Prague Metronome Festival

Třetí ročník Metronome festivalu se opět uskuteční v areálu Výstaviště v Holešovicích ve dnech 22. a 23. června 2018. Festival láká na The Chemical Brothers, Toma Odella nebo Davida Byrnea. Cena vstupenek vzhledem k lineupu byla poměrně příjemná. Startovala na 1190 korunách, avšak tyto lístky jsou vyprodány a v současnosti je pořídíte za 1690 korun.

A zde je 10 nejzajímavějších festivalů na světě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články