6 důvodů, proč se přes Vánoce dost blbě hubne – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč se přes Vánoce dost blbě hubne

Jste nespokojeni se svou váhou? Rozhodli jste se, že přes zimu začnete pomalu hubnout do plavek? V tom případě raději vynechte Vánoce. Vynechte rovnou celý prosinec.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.12.2016, 10:38

Přes Vánoce se totiž zhubnout nedá.

1. Vánoční cukroví

Víte, ono se poměrně špatně hubne, když sežerete během večera dvě kila vanilkových rohlíčků nebo lineckých koleček.

2. Bramborový salát

Ještě hůř se hubne, pokud máte doma dva kýble plné bramborového salátu, který se musí do tří dnů sníst, jinak se zkazí. Přeci nebudete vyhazovat zkažený bramborový salát. Můžete k němu přikusovat cukroví.

3. Návštěvy

O svátcích se často jezdí na návštěvy. Tady babička upekla kachnu a tady zase teta uvařila svíčkovou. Přeci neřeknete babičce, že těch deset knedlíků, kterými vám obložila talíř, nesníte. To by byla smutná. Vy chcete babičce o svátcích kazit radost? Hanba vám.

4. Nový rok za dveřmi

Za chvíli bude nový rok a k tomu patří předsevzetí. Už se nemůžete dočkat, až si řeknete, že od nového roku začnete hubnout. Od nového roku. Teď je ještě starý rok. Ono se dost blbě hubne, když víte, že teď ještě nemusíte, že až za necelé dva týdny. Co na tom, že předsevzetí vydržíte maximálně týden (jako každý rok)

5. Všichni kolem žerou

Tadyhle se jeden cpe cukrovím, tuhle se zase jiný láduje nádivkou a támhle ten zmetek do sebe narval celý vařený koleno. Jak se dá v takovém prostředí proboha hubnout?

6. Léto je daleko

Hele a proč vlastně teď na začátku roku hubnout? K čemu? Před námi je dlouhé období zimních bund a kabátů, kde ty faldy vidět nebudou. Hubnutí se může řešit až tak někdy na jaře. Proč byste měli hubnout teď? Jste se zbláznili? Jděte si dát kilo lineckých koleček, abyste se trochu srovnali a přestali řešit kraviny s hubnutím.

A TADY můžete nakouknout do deníčku začínající dietářky

Podobné články

Doporučujeme

Další články