6 důvodů, proč je lepší zaměstnávat ekonomického migranta než slušného Čecha – G.cz
Vyhledávání

6 důvodů, proč je lepší zaměstnávat ekonomického migranta než slušného Čecha

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Evropané by si měli více vážit lidí, kteří jsou ochotni vyrazit doslova naslepo ze zemí třetího světa, kde probíhají války, chudoba a hladomor, jen aby vydělali v evropském blahobytu nějaké peníze, kterými by pomohli své rodině v nouzi. Zde je 6 důvodů, proč raději zaměstnat ekonomického migranta než slušného Čecha.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 26.5.2019, 14:13

1. Je pracovitější než slušný Čech

Když zaměstnáte člověka, který byl ochotný procestovat v otřesných podmínkách půl planety jen z důvodu, aby se mohl dostat do civilizované Evropy, kde bude dělat podprůměrnou práci pro zhýčkané lidi, kteří brečí, že za vše může někdo jiný, tak věřte tomu, že si bude práce v ČR vážit a bude ji dělat mnohem poctivěji a svědomitěji než slušný Čech.

2. Umí vařit orientální kuchyni

Milovníci arabské a orientální kuchyně, kteří mají firmu nebo pracují jako personalisté, by rozhodně měli zaměstnat ekonomického migranta z arabských zemí, jelikož to pro ně bude znamenat spoustu luxusního jídla. Jen si to představte. Falafel, pita chleba, domácí hummus, tabbouleh, jehněčí kebab nebo baba ganoush. Po dvou společných obědech okamžitě změníte názor na uprchlíky.

3. Kulturně vás obohatí

Konečně se dozvíte, jak je to s tím zlým a zvrhlým islámem. Okamura totiž prezentuje jiná náboženství a lidi pocházející z arabských zemí jako zuřící zvířata, která nás chtějí pouze análně znásilnit a uřezat naše hlavy. Lidé s IQ nad 70 vědí, že je to nesmysl, ale zároveň by bylo fajn, aby se to dozvěděli i voliči SPD.

4. Pravděpodobně je vzdělanější a schopnější než vy

Ekonomický migrant sice v Evropě pracuje jako uklízeč, obsluha v rychlém občerstvení nebo stavební dělník, ale ve skutečnosti se možná jedná o vystudovaného chirurga nebo jaderného fyzika, takže až slušní lidé zase budou kritizovat, že zlí uprchlíci nechtějí makat, ale berou nám práci, tak jim nenápadně sdělte, že jsou s velkou pravděpodobností vzdělanější než všichni kritici dohromady.

5. Pomáháte dobré věci

Když se trochu zamyslíte, tak si uvědomíte, že zaměstnáváním uprchlíků podpoříte celou rodinu imigrantů, kteří mají koule cestovat přes půl světa na rozdíl od ufňukaných tuzemců, kteří brečí kvůli pomazánkovému máslu a zdražení piva o korunu.

6. Nebude se opíjet, pokud není ze Sovětského svazu

Když zaměstnáte někoho ze zemí bývalého Sovětského svazu, tak máte jistotu, že propije půlku výplaty, ale když zaměstnáte někoho z arabských zemí, tak si pište, že pít alkohol rozhodně nebude, takže bude čilý a plný energie. Ideální zaměstnanec pro váš vzkvétající byznys.

A zde je 6 pádných důvodů, proč chodit s uprchlíkem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu