fb pixel 5 zvrhlých jídel s ananasem, která jsou nechutnější než pizza Hawai – G.cz
Vyhledávání

5 zvrhlých jídel s ananasem, která jsou nechutnější než pizza Hawai

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jedna z nejzásadnějších otázek lidstva zní: „Pizza s ananasem, nebo bez?“ Celý svět se kvůli tomuto sporu dohaduje s většími emocemi než při debatách o nebezpečí islámu nebo smyslu života. Pizza s ananasem však není jediné jídlo, jež dokáže narušit běžnou konstelaci hvězd v galaxii gastronomie. Existují však lidé, kteří se pokouší přenést havajské dilema i na další pokrmy české i mezinárodní gastronomie. Nyní si představme 5 nejbizarnějších pokrmů s ananasem, které jsou k dostání v českých bistrech, fast foodech a restauracích.

Martin Miko
Martin Miko 30.12.2018, 11:19

1. Kebab Hawai

Havajskou variaci na oblíbený turecký pokrm kebab v donerové i durumové variaci můžete ochutnat v mnoha českých městech. Kebab s ananasem byl zahlídnut v kebabárnách v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě nebo Frýdku-Místku. Kebab s ananasem není pouze českou doménou. V německých Drážďanech v ulici Prager Strasse si na něm můžete pochutnat také. Jednou jsme viděli taky palačinku Hawai, tedy palačinku se šunkou, sýrem a ananasem. Brr.

2. Bramborový salát s ananasem

Bramborový salát je rozhodně nejoblíbenější vánoční jídlo, které nesmí chybět u štědrovečerní večeře. Exotická varianta tohoto pokrmu obsahuje kromě ananasu i batáty, brokolici nebo kozí rohy. Podle recenzí se jedná o překvapivě pozitivně hodnocené jídlo. Vánoce v létě!

3. Ananas v pivním těstíčku

Pivní těstíčko v kombinaci s ananasem moc smysl nedává, ale to nedává žádný jídlo, který obsahuje ananas. Po vzoru kuřat, ryb nebo květáku si můžete v pivním těstíčku podle tradičního receptu obalit i ananas.

4. Špagety se šunkou a ananasem

Oblíbený recept z mimibazaru a topreceptů zahrnuje šunku v celku, ananasový kompot, pár rajčat a balík špaget. Přidejte oregano a eidam a ananasová Itálie je na světě během pár minut. Když už existuje pizza s uzeným a se zelím, tak proč by nemohly existovat špagety s ananasem.

5. Losos na ananasu

Není nic lepšího, než si koupit kus kvalitní ryby za nekřesťanské peníze a rozhodnout se osmažit ji společně s ananasem, kiwi a cibulí. Ideální jídlo po zdrogování se marihuanou.

A zde je nejlepší jídlo proti kocovině.

Podobné články

Doporučujeme

Další články