fb pixel 5 důvodů, proč metro není nejlepší místo pro vyřizování hovorů – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč metro není nejlepší místo pro vyřizování hovorů

Pro všechny, kteří by snad měli potřebu náš nařknout z pragocentrismu – tento článek by klidně platil i pro Brumov-Bylnici, Frýdek-Místek, nebo Brandýs nad Labem-Starou Boleslav. Kdyby snad měly tyto obce metro. To by pak v podzemí mezi Frýdkem a Místkem, Brumovem a Bylnicí, či Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví řešili podobný problém.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 11.9.2018, 09:42

1. V metru není signál

Spoustu lidí to nepříjemně zaskočí, ale bohužel je to tak. Na zeměkouli existují místa jako Patagonie a podzemí Prahy, kde není telefonní signál. Když tedy začnete vyřizovat hovor, může se stát, že vám vypadne. A to je mrzuté. Ne tak mrzuté, jako když vám vypadne vlivem lepry z rukávu ruka, ale trochu se to tomu pocitu blíží.

2. Prozradíte tajemství

Schválně jsme volali Jamesi Bondovi, abychom se ho zeptali, jestli by někdy volal v metru. Hovor típnul a odepsal, že nemůže volat, protože jede metrem na nákup a ani za nic neprozradí kam, protože tam je o retro týdnech narváno a to on nemá rád. A to je kluk, co se vyzná v tlačenici! I James Bond ví, že se v metru nehulákají tajemství nahlas, protože se pak v Lidlu nedá hnout. Buď jako Bond.

3. Mít mobil bylo interesantní naposledy v devadesátých letech

Nechceme vám kazit radost, ale zlaté řetězy a skládací mobil už prostě nejsou taková pecka jako dřív. Možná to k vám do rodné obce ještě nedoputovalo, ale když budete hulákat uprostřed jakéhokoliv dopravního prostředku do mobilu, abyste na sebe upozornili, nezvýší to vaše šance na kopulaci. Maximálně vás někdo vykopuluje z tramvaje pěstí. Lidi jsou zlí, věřte mi.

4. Lze přežít i dvacet minut bez signálu

Američtí vědci nalezli dva dobrovolníky, kteří se pokusili přežít 24 hodin bez připojení k internetu a dokonce i bez mobilního telefonu. Tento vysoce riskantní pokus dokázal, že něco takového je možné. Bylo prokázáno, že žádný lidský orgán není pevně napojen na činnost mobilního telefonu. Je tedy bezpečné jej na chvíli klidně i vypnout a třeba si – můj ty světe – číst knížku. Nemusíte se bát. Přežijete až na konečnou bez telefonu v ruce.

5. Děsíš krtky

Metro nelevituje jen tak v prostoru. Nachází se v podzemí. Stejně jako mnoho živočichů, například krtek. Krtek je taky jen člověk. Mějte s ním pochopení. Neřvěte v metru, krtci z vás mají opar. Save the krtek!

A tady se dočtete, proč je ochrankář jedno z nejvíc sexy povolání.

Podobné články

Doporučujeme

Další články