5 způsobů, jak se na Prvního máje ubránit depresi, když jste single – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak se na Prvního máje ubránit depresi, když jste single

Schovejte se před láskou cizích lidí třeba v kině! Zrovna teď tam jedou věci, co vás fakt nedojmou, třeba Avengers. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Byl První máj, lásky čas, bla, bla, bla... Čert vem Valentýna, ale svátek zamilovaných na první květnový den holt v Česku ignorovat nemůžeme. Jaro je v plném proudu, hormony se bouří, prostě hrůza. Jak to udělat, abyste coby osamělí šerední troubové, co nemají, koho políbit pod třešní, neupadli do totální deprese?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 1.5.2018, 09:01

1. Vylijte si mozek

Efektivní a elegantní. Kupte basu piv, pozvěte kamarády a už dopoledne se vylijte jak duhy. Zbytek dne to budete vyspávat a úspěšně to tak doklepete až do dalšího dne, který je stejný jako každý jiný.

2. Zakažte si stalking

Zapomeňte na nekonečný scrolling dokonalými instagramovými fotkami influencerů, které ani neznáte, mezi které se vám třeba náhodou přimíchá zamilovaná fotečka vašeho expartnera s jeho současnou polovičkou. To vás dokonale zničí.

3. Zavřete se doma

Zabarikádovat se doma je poměrně fajn cesta, jak svátek zamilovaných odignorovat. Dočtěte knížku, vyperte si, utřete prachy, vyměňte zimní oblečení za letní a než se nadějete, padnete znaveni do postele bez jediné myšlenky na rozkvetlou třešeň.

4. Zavřete se v kině

Pokud zvládnete z domova do kina dojít tak, abyste se vyhnuli cicmajícím se dvojicím, je zavřít se v sále o trochu zábavnější, leč nákladnější variantou bodu č. 3. Teď jsou na programu samé neromantické pecky, třeba Avengers, Rampage: Ničitelé, horory Hastrman a Vadí nevadí... Nic, u čeho byste mohli fňukat.

5. Rovnou se zabijte

Pokud jste ve fázi, že vás od smutku nad ubohostí vlastního nezadaného života nezachrání nic z výše uvedeného, je nám líto, ale možná je na čase to definitivně zabalit. Na druhou stranu, ze všech našich možností je tahle rozhodně nejefektivnější.

A tady 5 pádných argumentů, proč chodit s věštkyní.

Podobné články

Doporučujeme

Další články