fb pixel 5 způsobů, jak požádat svou milou o ruku – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak požádat svou milou o ruku

Zcela jistě si mnozí muži lámou hlavu, jak co nejlépe požádat svou přítelkyni o ruku, protože to je přeci v životě ženy děsně důležité.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 7.5.2018, 08:46

Existuje několik zajetých způsobů, které jsou odvislé od délky vztahu, věku partnerů, finančních možností, vzdělání, úrovně a podobně.

Jaké to tedy jsou?

1. Hollywood styl

Základem všeho jsou hrdličky, konfety, kouzelník, houslista, romantická večeře, západ slunce (možný je i východ, ale u východu slunce se poměrně blbě večeří), hezký oblek, pláž, moře, ohňostroj a tým lidí.

Muž dotáhne ženu na romantickou večeři při západu slunce na pláži u moře. Tým lidí kolem nich kmitá, nosí jim jídlo a pití. Pak se z vln moře vynoří houslista. Přijde ke stolu a začne hrát nějakou děsně romantickou melodii. Z písku se vynoří kouzelník a nechá ženu, ať si vybere kartu. Ona si vybere kartu a tuto vloží kouzelníkovi zpět do balíčku. Ten s balíčkem zamíchá, vytáhne kartu, na které je obrázek prstenu. Zmatená žena se podívá na muže, který před ní klečí a v ruce drží prsten.

V ten moment v podstatě odnikud vylétnou hrdličky do nebe na pozadí mohutného ohňostroje.

On: „Vezmeš si mě?“

Ona: „Co blbneš, vždyť jsme sourozenci.“

Pak žena v slzách uteče a muž se jde oběsit.

2. Asertivní styl

Rovněž oblíbený styl. Je docela levný. Spočívá v tom, že místo otázky: „Vezmeš si mě?“, přichází prosté oznámení: „Vezmeš si mě“. Prostě muž ženě oznámí, že si ho vezme a nedá ji tak vlastně na výběr.

3. Moderní styl

Moderní styl žádosti o ruku je ten, že muž požádá ženu o ruku ve zprávě na Facebooku. Pokud je ale opravdu romantik, tak jí žádost vloží na její facebookovou zeď. Starší generace může ženu požádat i mailem nebo sms zprávou.

4. „Už je pomalu čas“ styl

Tento styl využívají partneři, kteří jsou spolu již deset a více let a mají jedno a více dětí. Žádost o ruku spočívá v tom, že se v koupelně u umyvadla, kdy si on čistí zuby a ona vytrhává obočí, muž zmíní, že by se možná mohli vzít, aby měli levnější hypotéku.

5. Hurá styl

Jedná se o ukvapenou žádost o ruku. Najednou z ničeho nic si muž usmyslí, že požádá ženu o ruku. Nemá ani prsten, tak trapně až marně improvizuje například kroužkem na klíče nebo podobně. Ženě ho je líto a tak souhlasí. Následuje buď rozchod anebo manželství, po jehož trvání si oba aktéři každý den říkají: „Že já jsem se na to tenkrát nevysral.“

A tady máte svatební kolotoč očima muže v deseti krocích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články