fb pixel 5 způsobů, jak naštvat své kolegy takovým způsobem, že s vámi rok nepromluví – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak naštvat své kolegy takovým způsobem, že s vámi rok nepromluví

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Naše pracovní prostředí bývá kromě přístupného automatu na kávu a ledničky plné lidí, které můžeme buď milovat, nebo nenávidět. Kolegy, které nesnášíme, můžeme ignorovat či je naštvat některým z těchto geniálních vtípků, které vám jen tak neodpustí. Svým nekalým chováním si získáte respekt a uznání u ostatních, takže se nebojte, že zůstanete bez povšimnutí. Zde je 5 nejúčinnějších vtípků, kterými uděláte rozruch v kanceláři.

Martin Miko
Martin Miko 9.5.2018, 11:24

1. Na Valentýna obdarujte kolegu cizím jménem

Je to snadné. Stačí, když koupíte nějakou nechutnou polskou bonboniéru nebo čokoládu na vaření a anonymně ji darujete někomu z kanceláře (programátorovi, vrátnému, uklízečce apod.). Vtip je v tom, že k dárku připojíte vzkaz s milostným vyznáním a ten podepíšete jménem kolegyně/kolegy, ze které si chcete vystřelit. Oba dva budou zmateni. Hlavně to musíte udělat tajně, jinak vás budou nenávidět oba dva.

2. Dejte kolegyni ultrazvuk mimina na Facebook

Tento vtip nejlépe funguje na spolupracovnicích ženského pohlaví. Vyčkejte, až opustí svůj počítač a nabourejte se jí na Facebook. Na Googlu stáhněte fotografii mimina a tu jí vložte na profil na sociální síti. Nejlépe samozřejmě jako úvodní fotku nebo vytvořte životní údalost kolegyně na Timeline. Její facebookoví přátelé jí začnou psát, že si všimli, že poslední dobou nějak nakynula – a tak. To ji potěší ještě víc.

3. Na horní víko kopírky přilepte tragickou fotografii kolegy

Vynikající a nenásilný vtípek spočívá v tom, že projedete Facebook nenáviděného kolegy a najdete nějakou jeho tragickou fotografii. Ideální je fotka, kde se válí opilý ve zvratkách, líbá se s tlusťoškou nebo hajluje v Terezíně. Tu přilepte na horní víko kopírky, čímž každá vytisknutá kopie dokumentu bude tento obrázek obsahovat.

4. Založte kolegovi/kolegyni profil na homo seznamce

Váš heterosexuální kolega se sklony k homofobii jistě ocení, když mu potají založíte profil na Grindru (pozn. Grindr je seznamovací aplikace pro homosexuály). Pak stačí, když se s ním dohodnete, že půjdete na pivo v určitý čas na určitém místě a v tentýž termín mu dohodíte rande s nějakým něžným chlapcem. Na sraz samozřejmě nechoďte a nechte ho v tom plavat. Nejlepší bude, když mu dohodnete třeba 5 randíček najednou. Určitě vám poděkuje. Hlavně ať to někdo točí!

5. Karton v trojobalu jakožto pohoštění pro kolegy

Představte si, že máte narozeniny. Do kanceláře přineste dva tácy s jídlem. Na jednom bude papírový karton v trojobalu, který bude naprosto nerozeznatelný od řízků. Prostě ho obalte jako řízek a osmažte dozlatova. Vegani a vegetariáni budou smutnit, že si nemůžou dát. Máte-li odvahu a neformální pracovní prostředí, tak udělejte druhý pekáč s nějakou bábovkou nebo buchtou, do které stačí přidat trochu marihuanového másla. Nikomu raději nic neříkejte, ať je větší zábava.

A zde je 10 nejhorších vět, jaké můžete říct obézní kolegyni.

Podobné články

Doporučujeme

Další články