fb pixel 5 základních pravidel sexu na pláži – G.cz
Vyhledávání

5 základních pravidel sexu na pláži

Je to lákavé a k létu to tak nějak patří. Řeč je o sexu na pláži. Na pláži získává sex úplně nový rozměr.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 3.7.2017, 14:00

Ale i tady je potřeba dodržet několik základních pravidel pro spokojenost vaší i vašeho okolí.

1. Měli byste na to být minimálně dva

To je dejme tomu to nejzákladnější pravidlo. Sex na pláži alespoň ve dvou. Sólo masturbace na pláži sice může do této činnosti vnést trochu té romantiky, věřte ale, že se to moc nehodí. Budete vypadat divně. Obzvlášť, pokud kolem vás budou cizí lidi, budete dříve či později zpacifikováni anebo, ještě hůř, si k vám přisedne vilný obtloustlý německý turista, který s úsměvem na rtu, erekcí a se slovy: „Das ist super“, vytáhne z plavek svého malého skopčáka a přidá se k vám.

2. Pozor na písek

Sex na pláži samozřejmě vypadá dost parádně. Není však všechno zlato, co se třpytí. Ulehnout do písku a oddávat se vášni vypadá dobře třeba ve filmu, ale v reálu je ten písek dost na obtíž. Po nějaké době ho máte prostě všude.

Abyste si to více užili, hoďte si pod sebe deku anebo aspoň igelit. Sice to nebude jako z filmu, ale předejdete tak písku v tělesných otvorech.

3. Dbejte na soukromí

Ve vyhlášených letoviscích, kde je hlava na hlavě, není sex na pláži nic jednoduchého. Prostě je to tak, že na pláži je narváno k prasknutí a není nikde ani kousíček, kde byste měli soukromí.

Buď musíte skočit na autobus a nechat se odvést někam, kde nejsou lidi anebo to risknout někde, kde těch lidí tolik není. To ale zase dříve či později přijde vilný obtloustlý německý turista, který s úsměvem na rtu, erekcí a se slovy: „Da ist super“, vytáhne z plavek svého malého skopčáka, postaví se opodál a začne si dělat dobře. Při sexu na pláži tak pozor na Němce.

4. Dodržujte pitný režim

Sex na pláži bývá ve znamení spalujícího slunce a všudypřítomného vedra. Pokud tedy nesouložíte v noci anebo nesouložíte v zimě na pláži u jezera Bajkal, což bývá naopak ve znamení omrzlin.

Není žádná ostuda během přirážení vytáhnout z batohu láhev s vodou a řádně si přihnout. Pomůže rovněž, pokud sebe nebo partnerku vodou polijete. Tím se ochladíte. Jestliže s sebou nemáte vodu a máte velikou žízeň, poproste opodál stojícího a masturbujícího obtloustlého německého turistu, jestli nemá něco k pití.

5. Opatrně s pomůckami a rekvizitami

Jestliže máte rádi náročný sex plný oblečků, rekvizit a pomůcek, sex na pláži není nic pro vás. Plážový sex je totiž ve znamení minimalismu.

Pokud budete souložit na pláži v latexovém oblečku, nejspíš se uvaříte ve vlastní šťávě. Do vibrátoru se vám může dostat voda a vašeho osobního liliputa, který v oblečku jednorožce během vašeho sexu kolem vás pobíhá a tříská na malé činely, může spláchnout vysoká vlna do moře a vy tak o něj přijdete.

A TADY se dozvíte 19 důvodů, proč mít sex denně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články