5 umaštěných rad, jak dostat tlusťošku do postele – G.cz
Vyhledávání

5 umaštěných rad, jak dostat tlusťošku do postele

Každé zboží má svého kupce. Baculka je mezi některými lovci velice cenná trofej. Maso táhne. I v posteli to jde, když se chce. Jednou si dole, jednou nahoře. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Každé zboží má svého kupce, a proto když přijdete do bordelu, tak mezi nabízenými dívkami jsou i oplácané slečny s nějakým tím desetikilčem navíc. O obézních dívkách se říká, že se v posteli více snaží, protože nemají sex tak často. Všichni však moc dobře víme, že bez předehry to prostě nejde. Proto přinášíme 5 exkluzivních rad, jak úspěšně sbalit a vzrušit obézní dívku, a na 100 % smočíte minimálně prst v jejím výpeku.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 11.8.2019, 17:19

1) Nechte ji si sáhnout na stehno... z KFC

Jelikož sex s obézní dívkou přináší velký energetický výdej, doporučuje se jít předtím na pořádnou sváču do fast foodu. V KFC si můžete oba sáhnout na macaté prso nebo stehno, což rozhodně není na škodu. Zároveň tak může započít vaše schůzka, která tučnou dívku naladí k další zábavě, jež bude následovat.

2) Místo na výstavu ji vezměte do řeznictví

Za zábavou byste mohli sice jít na výstavu, ale nic nepotěší dívku vašich mastných snů víc než návštěva luxusního řeznictví. Tam se můžete pokochat pohledem na exkluzivní svíčkovou nebo libový bůček. Když ji vezmete do Naše maso, tak můžete „na stojáka“ zandat sekačku nebo kus uzenýho. Fantazii se meze nekladou. Toto místo se však na první rande nedoporučuje, protože si pak vaše tulinka zvykne na nadstandard a nebude chtít jíst jinde.

3) Mějte mastnou pusu od sádla nebo čokolády

Když už jde do tuhého a má dojít k prvnímu polibku, tak je dobré mít rty pomazané cukrem, glutamátem sodným, sádlem nebo nutellou. Dívka ihned zbystří, že váš polibek má nějakou příchuť a bude samozřejmě vyžadovat víc. Jen tak se můžete snadno a rychle dostat k vytyčenému cíli v podobě chtěného zásunu.

4) Místo plátků růží na posteli zaberou čokoládové hoblinky

Přichází večer s velkým V a vy máte možnost bodovat. Pozvěte ji k sobě domů a dopřejte jí koupel v hovězím vývaru. Tomu neodolá žádná baculka. Postel posypejte hoblinkami z mléčné, hořké i bílé čokolády. K doladění intimní atmosféry pusťte ve smyčce píseň Prodavač od Michala Tučného. Ruka bude v rukávu dříve než párek v rohlíku. Tím si buďte jist.

5) Posexová sváča je pro ni druhý orgasmus

Po dychtěném aktu celou akci zakončíte nejlépe tím, když do postele přinesete posexovou sváču. Žádná žena neodmítne jíst v posteli svíčkovou nebo knedlo, vepřo, zelo, popřípadě cokoliv, co se dá obírat rukama.

A zde je 6 rozdílů mezi nadváhou a obezitou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články