fb pixel 5 tipů na vánoční dárky, které potěší (skoro) každého muže se čtyřicítkou na krku – G.cz
Vyhledávání

5 tipů na vánoční dárky, které potěší (skoro) každého muže se čtyřicítkou na krku

Dostal jsem za úkol sepsat, co bych si přál k Ježíšku. Nebylo to složité!

Ondřej Karpíšek
Ondřej Karpíšek 22.12.2015, 07:50

Vánoce jsou synonymem stresu a nervozity, hlavně co se vybírání dárků týče. Alespoň si myslí většina kolem mě. A přitom je to tak jednoduché – stačí jen pořádně si všímat koníčků vašeho manžela a hned bude shánění vánočních dárků příjemná odpolední radovánka. A jestli se vám zdá, že ty koníčky a přání jsou trochu divné, tak to se vám opravdu jen zdá.

1. Domácí kino

Zas tak originální dárek to není, říkáte si. Vždyť domácí kino na vás kouká z každého druhého letáku ve vaší schránce. Jenže já nechci nějaké plastové chrastítko. Ja nechci ani žádný hi–fi top end monstrum. Já chci tohle:

... anebo tohle:

2. Lednička s Hanem Solem v karbonitu

Bohužel se taková zatím neprodává, to na obrázku je jen nějaký koncept (nebo fotomontáž), a přitom stačí dodat celokovovou lednici Samsung nějakému šikovnému uměleckému kováři – a hned to půjde:

Jako nouzovku bych bral i s tenhle chladicí ‚drobek‘ na dvanáct plechovek, který prý v americkém Walmartu přibalují ke speciální „deluxe edici“ Star Wars Battlefront:

3. Romantický výlet

Rozkošný zámeček, večeře při svíčkách, privátní wellness... Ano, tak to také jde, akorát že ta správná romantika se ukrývá úplně někde jinde. V zábavních parcích! Horské dráhy, filmové postavy v životních velikostech + tuny hambáčů a hotdogů. A přitom to máme doslova za rohem. Třeba pařížský Disneyland:

... a nebo Legoland v Německu:

4. Stroj na popcorn

K filmu patří popcorn. To je bez debat. Jenže ten z mikrovlnky většinou připálíte nebo musíte vybírat nedodělaná semínka. A navíc je to prý stejně děsné svinstvo. Nejlepší popcorn je ten připravený v horkém vzduchu, ideálně ve stroji metr a půl vysokém. Akorát ještě nemám doma vhodný kout, kde by dělal parádu.

5. Sexy obleček pro manželku

V Erotic City prý nějaké oblečky mají, možná i v Tchibu něco seženete, ale nikdy to nebude tak stylové jako ‚imperiální oficírka‘:

... případně letní plavková verze:

A tady najdete pár tipů na dárky od kolegyně Veroniky a tady zas od Ivana Breziny.

Podobné články

Doporučujeme

Další články