5 tipů na dárek, který si každá máma zaslouží – G.cz
Vyhledávání

5 tipů na dárek, který si každá máma zaslouží

Zdroj: Lush

Nikdo na světě vás nemá radši. Nikdo kvůli vám neprobděl tolik nocí a neprosmál s vámi víc dní. Nikdo si nezaslouží víc vědět, že vám na něm (nebo spíš na ní) záleží. Jak jednodušeji to vyjádřit než malým dárečkem. Podobná příležitost bude zas až za rok!

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 12.5.2017, 09:26

Pokud tápete, co by mamce rozzářilo oči a zvedlo koutky, jste na správné adrese. Nechte se inspirovat!

1. Teď se stará Lush


Vaše maminka nemusí být zrovna špalda-matka, aby ji přírodní kosmetika Lush nadchla. V balíčku Thanks Mum najde tělový kondicionér plný ovesného mléka, banánů a avokáda, peeling s jemnou mořskou solí a uklidňující absolue z mimózy. Nakonec se ukolébá do těžké pohody sprchovým gelem s konejšivou tonkou, která jí navíc osladí život. Ta vaše máma se teda má!

Další extrémně příjemnou inspiraci hledejte na https://cz.lush.com/den-matek.

2. Vraťte jí jiskru


Ovšem tohle zboží je boží! Pod krkolomným názvem LUMIÈRE ESSENTIELLE SÉRUM HUILE ILLUMINATEUR se skrývá kosmetický poklad, ze kterého vaše maminka padne naznak. Značku Darphin provází pověst luxusu, který funguje. Tahle vychytávka je určena pleti dehydratované, bez záře a jasu, jakoby přikryté šedým závojem. Neboli model „ustaraná mamka“. Nechte tenhle kosmetický zázrak závoj strhnout a z vaší maminky bude zas kočka, která rozzáří každý okamžik a úsměv odkládá jen na spaní. 30mililitrové balení olejového séra je určeno pro všechny typy pleti.

3. Ať se stará sprcháč!


Celý život máma pečovala o vás. Teď by zas měl někdo pečovat o ni. Představa, že by to měl být sprchový gel, je sice trochu ujetá, ale kdo nezkusil, nepochopí. Sprchové gely Dove s novou technologií NutriumMoisture jsou totiž opravdu adekvátní pohlazení. Pokožku vyživí už při sprchování a nezůstane po nich mastný film ani pocit těžkosti. Sprchová pěna Dove navíc obsahuje kyselinu stearovou, která je součástí pokožce přirozených lipidů, které v ní udržují vláhu. Mamka se bude cítit a vypadat o pěkných pár let mladší. Teď už jen trefit, jestli má radši klasickou jemnou vůni, osvěžující hrušku a aloe vera nebo pistácie s magnolií.

4. Jako byste květinu zalili sklenicí vody…


Od firmy eos znáte možná tzv. vajíčka – jelení loje, kterým se nic nevyrovná. Teď vtrhla na trh další převratná novinka. Hydratační mléka, před kterými by se každá sušší pleť měla mít na pozoru. Dokonalý koktejl aloe, bamackého másla, výtažků z ovsa a vitamínů C a E totiž „opije“ a zvláční každou dehydratovanou pokožku, která si k němu jen přicucne. Blížící se léto si ho přímo žádá. Stejně jako vaše maminka. Komfortní hedvábná textura tělových mlék eos se lehce nanáší, okamžitě odstraňuje pocit suchosti a napětí a intenzivně pleť zvláčňuje – jako byste květinu zalili sklenicí vody.

A jak navenek, tak uvnitř. Dopřejte mamince pořádnou vzpruhu. Zaslouží si to!

5. Zasloužený odpočinek

Od chvíle, co jste se narodili, se o vás maminka stará a to i přesto, že jste dávno dospělí a sami máte děti. Jednou je to máma a to je práce na plný úvazek, bez dovolené, chvilku odpočinku a klidu. Dopřejete své mamince za to všechno pohlazení na těle i duši a pošlete jí užít si chvíli něžného hýčkání a relaxace. V Resortu Svatá Kateřina můžete vybrat z mnoha nabídek a zaručujeme vám, že maminka se vrátí nadšená a plná energie. Více na www.katerinaresort.cz

Podobné články

Doporučujeme

Další články