fb pixel 5 tipů, jak okouzlit kluka s teniskovou úchylkou stylovým outfitem! – G.cz
Vyhledávání

5 tipů, jak okouzlit kluka s teniskovou úchylkou stylovým outfitem!

Zdroj: Footshop.cz

Je možný, že ses s tímhle ještě nepotýkala, protože ti zatím do oka žádnej cápek s teniskovou úchylkou nepadnul. To je ale jenom iluze, protože je vědecky dokázaný, že většina kluků si na teniskách dost ulítává.

FootShop.cz
FootShop.cz 22.2.2017, 13:50

Druhej problém je, že maškarní bály nejsou úplně mainstream událost, ale pokud máš dost odvahy, můžeš v námi doporučovaných kostýmech chodit i normálně. No, normálně, možná bychom měli říci spíše „při každé příležitosti“.

Když se chceš vyhnout ploužáku

Pokud nevěříš svým ploužáckým kvalitám, musíš moudře zvolit kostým, aby se k tobě partner během tance nedostal. Pokud s tebou ten neprozíravej floutek přece jenom ploužit bude, aspoň víš, že i když nabereš pár kil, stejně si můžete zatancovat. Tenhle kostým Conversek je k tomu jako ulitej.

Pokud máš k miss hodně daleko

V případě, že si myslíš, že by bylo lepší, kdyby tvůj milej poznal tvůj obličej až po všem ostatním, je tenhle Jordan kostým na hlavu to pravý. Navíc je možný, že jestli je to opravdu zatvrzelej milovník tenisek, bude to láska na první pohled. Jenom už si to pak nebudeš moct sundat.

Vem ho do kina na Transformers

Když tvůj vyhlídnutej kousek zbožňuje krom tenisek ještě Transformers, máš s tímhle kostýmem úspěch zaručenej. Trošku hůř se v něm sedí, ale zase se můžeš nenápadně transformovat do tenisky a zkrátit si tak čekání ve frontě.

Fotorámeček s fotosetíkem

Nic nemá pro sběratele tenisek tak enormní erotickej náboj, jako když se jeho přítelkyně převlíkne za Nike tenisky, nafotí to, a ještě mu to ve fotorámečku pověsí nad postel. Tvýho partnera posednou naprostý testosteronový exploze.

Uspořádej hon

Říká se, že násilím se nic nevyřeší, ale celkem dost válek se tím vyřešilo. No řekni, jaká úspěšná genocida se kdy obešla bez násilí. No vidíš. Proto pokud to nepůjde po dobrým, vezmi pár kámošek a prostě si vem, co chceš, ať se mu to líbí, nebo ne.

A ještě se podívej na 5 teniskových memes, který chytnou za srdce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články