5 teniskových memes, který chytnou za srdce! – G.cz
Vyhledávání

5 teniskových memes, který chytnou za srdce!

Zdroj: Footshop.cz

Meme jsou něco jako jeskynní malby 21. století, a protože máme hluboký kulturní a estetický cítění, musíme občas články s teniskama proložit taky nějakým umělecky laděným kouskem.

FootShop.cz
FootShop.cz 15.2.2017, 14:30

To je důvod, proč se tentokrát mrknem na 5 memů, ve kterých se najde každej milovník tenisek. Jo, takže tenisky v tom jsou zas, ale můžeš konejšit svý prokrastinační výčitky tím, že se vlastně kulturně obohacuješ.

Když se (na Valentýna) netrefíš


Lidi jsou nevděčný bytosti, takže když koupíš svojí polovičce plesový lodičky, nemusí to být zrovna nejzamilovanější chvilka vašeho vztahu.

Nike přímo z tržnice


Teniskoví fajnšmekři kolikrát při procházce riskujou, že jim rychle vyskočí krevní tlak, protože když vidíš adidasky, který maj ale trochu víc pruhů než tři, nemusíš být Sherlock Holmes, aby ti bylo jasný, že je tady něco špatně.

Tuze nebezpečnej koníček


Čekání ve frontě na tvůj vysněnej pár tenisek značky Jordan se může během chvilky proměnit v boj o holej život. Holej život teda zní trochu jako slovní spojení z nudistický ročenky, ale prostě můžeš šmahem přijít o kejhák.

Haters gonna hate


Každej má nějakou úchylku, tak proč nemít naditej botník. Otázkou teda je, co v tvým případě představuje botník, pokud je to pro tebe synonymum pro obývák, pak chápeme, že to občas může být takový epicentrum partnerský nenávisti.

Etický dilema


Nemůžeš se prostě rozkrájet pro všechny potřebný na celým světě, můžeš si ale koupit nějaký hezký tenisky, protože když máš puchýře, nebude se ti chtít převádět slepce přes přechod. Z matematickýho hlediska jde o rovnici, jejíž výsledkem je fakt, že udělat si občas radost není špatný.

Btw, kdyby se ti tenhle edukativní způsob prokrastinace, která ve výsledku vlastně není prokrastinací, líbil, mrkni na Footshop kanál na YouTube, kde se o teniskách dozvíš víc, než vlastně potřebuješ.

Podobné články

Doporučujeme

Další články