5 tenisek na víkend jako stvořených! – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek na víkend jako stvořených!

Zdroj: Footshop.cz

Je tady jaro, takže víkendy už nemusíš trávit jenom stavěním sněhuláka/tulením se k radiátoru, proto přinášíme pět tipů na tenisky, který jsou jako ušitý k takovým těm běžným víkendovým činnostem.

FootShop.cz
FootShop.cz 21.4.2017, 16:50

Na BDSM lekci

Jestli se o víkendu oddáváš svýmu sadistickýmu koníčku, nemůžou ve tvý garderobě chybět pořádný boty. Hlavně si dej pozor, aby měly pořádně tlustou podrážku, seš pak v případě šlápnutí na upadlej hřebík nebo kolíček úplně v pohodě.

Na zmrzku

Pokud víkend trávíš obíháním zmrzlinářství, budou se hodit zmrzlinářský tenisky. Tím nemyslíme, že by ti noha měla přimrznout k botě, ale že už nikdy nebudeš muset říkat, jestli si dáš šmoulovou nebo stračatelovou. S těmahle Vanskama každej správnej zmrzlinář uvidí, že si jdeš pro melounovou.

Na sbírání měděných kabelů

V případě, že tvůj bankovní účet zrovna nepřetéká, nedivíme se, že víkendy využíváš pro nějaký ty kšeftíky. Je nám ale jasný, že pravá dáma chce být sladěná za všech okolností. Skvěle poslouží tenisky adidas Superstar, díky jejichž měkké podrážce můžeš vzít nohy na ramena, když náhodou vytáhneš kabel, odkud by se vytahovat neměl.

Na basketový utkání

Pokud chodíš o víkendu sledovat basketbalový utkání, blýskneš se před ostřílenými basketbalisty, když budeš mít na noze pravý americký Jordany. Pokud na basketový utkání nechodíš, dají se v nich i sbírat měděný kabely, jenom pak moc neladíš.

Na módní přehlídku

Abys na módní přehlídce nevypadala jako figurína, kterou tam nechali pořadatelé retro festivalu, obuj třeba tenisky značky Y-3, za kterými stojí společně s adidasem japonský módní návrhář Yohji Yamamoto. A aspoň nemusíš trpět v podpatcích.

A ještě tu máme 5 tenisek, u kterých se ti tkaničky jen tak nerozvážou!

Podobné články

Doporučujeme

Další články