5 tenisek, u kterých se ti tkaničky jen tak nerozvážou! – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, u kterých se ti tkaničky jen tak nerozvážou!

Zdroj: Footshop.cz

Znáš to, tkaničky se ti kolikrát rozvážou v tý nejmíň vhodný chvíli. Když se blížíš ke konci eskalátoru, a najednou zmerčíš, že tvoje tkaničky vlajou jak americká vlajka na Marsu, představuješ si už ty nejvíc katastrofický scénáře, jak tě ty jedoucí schody na konci vtáhnou a slisujou a na pohřeb dorazíš v kelímku od paštiky. No dobře, možná jsme trochu pesimisti, každopádně existuje spousta elegantnějších řešení, než jsou tkaničky.

FootShop.cz
FootShop.cz 28.3.2017, 12:57

Kolečko

Víš, že tenisky si můžeš zavírat stejně jako pet flašku? Za tímhle skvělým zlepšovákem stojí Puma a najdeš ho pod názvem Disc Blaze. Nejen, že se ti tenisky už nikdy nerozvážou, ale navíc se můžeš smát ostatním, zatímco je odšťavňuje eskalátor.

Mumie

Ať už si to dokážeš představit, nebo ne, dají se tenisky adidas Superstar 80s Primeknit použít krom karnevalovýho kostýmu i na běžné nošení. Dej si ale pozor na ostrý předměty, protože kdyby se ti někde poškodily a trčící vlákno by se zapletlo do eskalátoru, tak... No však víš.

Epesní stahovátko

Svršek z jednoho kusu a místo tkaniček takový to stahovátko, který většinou bývá v kapuci větrovek. To je model Nike W Aptare. Na ples to sice není, ale pokud se zrovna nechystáš na nějakou nóbl akci, poslouží tohle stahovátko skvěle. A ty tenisky okolo něj jakbysmet.

Slip-ony

OMG, Vans slip-ony jsou prostě tak pohodlný. Je to s nima jak s autem, prostě nastoupíš a vystoupíš. Jenom na ně nemusíš platit povinný ručení. Ale na červenou s nima taky nesmíš. Zase na druhou stranu, nějakou tu skleničku si dát můžeš, než do nich nastoupíš. Zkrátka jsou prostě skvělý, OMG.

Pantofle

Není to zrovna kousek, kterej by si nechala navléknout filmová Popelka, ale zase už se ti nestane, že si zašpiníš semiš na špičce. Adidas původně pantofle prodávat neplánoval, jenže když chytnul celej sportovní tým pod křídly adidasu ve sprchách plíseň, nic jinýho jim nezbylo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články