fb pixel 5 tenisek, který ti udělaj radost po nevydařeným Valentýnu! – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, který ti udělaj radost po nevydařeným Valentýnu!

Zdroj: Footshop.cz

Pokud ti k letošnímu Valentýnu tak nějak chybí partner, je na čase si pořídit svůj vlastní dárek. Známý přísloví totiž říká, že co si člověk neudělá sám, to nemá. Teda krom dětí. Takže tvůj vlastní dárek je tvou vlastní starostí. Ale i v případě, že se tvůj Valentýn vydaří, stejně se můžeš kouknout po nějakých těch teniskách, protože těch není nikdy dost!

FootShop.cz
FootShop.cz 1.2.2017, 13:50

Pro rebelky

Pokud chceš ukázat, že máš všechny konvence a slavení nějakých Valentýnů hodně mimo svý životní zorný pole a ze slova mainstream se ti rosí čelo, hodí se tenisky, který to řeknou za tebe. Nike Air Max Plus se v tomhle psychedelickým barevným provedení postarají o to, abys neplula s proudem.

Pro doufačky

V případě, že pořád ještě doufáš, že se neuspokojivej single stav, kterej tě po celýho Valentýna provázel místo přítele, změní, budou se ti hodit nějaký dobrý chlapolapky. Třeba s Jordanama máš zaručenou pozornost každýho baskeťáka z okolí!

Pro stalkerky

Nic nepotrápí tak, jako když si vybereš za oběť stalkingu třeba pošťáka a nemáš auto. To je pak triatlon tvůj denní chleba. Chvilku běžíš, pak jedeš na kole a nakonec plaveš. S modelem Alphabounce od adidasu si s touhle denní stalkerskou rutinou poradíš jako nikdy předtím!

Pro pečovatelky

Jestli tvoje návnada na kluky spočívá v tvým pečovatelským umu, kterej dokáže nahradit mámu, pak se ti budou hodit Airmaxy, třeba nejnovější model Nike Air Max 2017, protože máloco dokáže zkazit den tak, jako to umí tahání nákupu v nepohodlných teniskách. Třeba genocida nebo hurikán jsou asi horší, ale chápeš pointu.

Pro polyandristky

Možná si Valentýna neužiješ naplno proto, že máš jen tři milence. S prvním na squash v sálovkách, s druhým do vířivky a se třetím do divadla na podpatcích. Pokud k tomu přidáš ještě nepohodlný tenisky na normální nošení, chápeme, že to byl trochu nic moc den. S teniskama od New Balance bude obíhání milenců o dost jednodušší!

A nakonec se ještě podívej na 6 nejprodávanějších tenisek roku 2016.

Podobné články

Doporučujeme

Další články