fb pixel 5 nejprodávanějších tenisek roku 2016! – G.cz
Vyhledávání

5 nejprodávanějších tenisek roku 2016!

Sametová revoluce v roce 1989 byla dobrá minimálně k tomu, že můžeme tvořit tyhle žebříčky, protože předtím by v daný kategorii byl jeden pár prestižek, kterým by to začínalo i končilo.

FootShop.cz
FootShop.cz 11.1.2017, 16:41

Když už ale máme výběr z několika tisíc pánských a dámských tenisek, je zajímavý vypustit rybník samozvané módní policii a mrknout se, který byly loni nejprodávanější!

Zlato: Vans Old Skool Black

Zlatou medaili si odnáší model Old Skool od Vans, který si díky cenovce a tomu, že se dá kombinovat téměř se vším (vlastně i s ničím, pokud holduješ nudismu), získal srdce (a nohy!) spousty lidí, takže se jeho prvenství ani trochu nedivíme!

Stříbro: Vans Authentic Black

Stříbro si odnáší model stejné značky – Vans Authentic, za což vděčí svojí univerzálnosti – ať už seš metalista, mentalista, prodavač pojištění nebo papež, padnou ti jak ulitý. Na zimu to sice není to pravý ořechový, ale v létě poslouží líp než kdejaký crocsy. Aspoň teda co se rande při západu slunce týče.

Bronz: Vans Sk8-Hi Black

Do třetice všeho dobrýho jsou tady další Vansky, tentokrát model Sk8-Hi. Ten je na rozdíl od předchozích dvou vysokýho střihu, takže s ním přežiješ i chladnější podzimy, a pokud najdeš ve svým rodokmenu někde ledního medvěda, tak je můžeš obout i na zimu.

Brambora: Nike Air Force 1 Mid

Silueta z roku 1982, která má v patě stejnou bublinu jako Airmaxy, jenom se tím nepotřebuje chlubit. Může se ale pochlubit tím, že ačkoliv je na scéně už přes třicet let, umístila se na 4. místě! A podle naší křišťálové koule se z teniskovýho výsluní jen tak neodporoučí!

Prostě pátý místo: Converse Chuck Taylor All Star

Nízký Conversky jsou takovým stařešinou mezi teniskama, že kdyby se Al Capone věnoval místo zapíjení prohibice basketu, tohle by byly tenisky, ve kterých bys ho potkal v tělocvičně! Když pomineme, že by to bylo možná tvoje poslední setkání, nemuselo by to být špatný.

A třebaže už je to krapet s křížkem po funuse, tady se podívejte na 5 nejlepších teniskových předsevzetí do nového roku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články