5 způsobů, jak zachránit tenisky před sychravým počasím! – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak zachránit tenisky před sychravým počasím!

Důvod, proč jsi nikdy nepřistihl/a svý tenisky in flagranti s adventním kalendářem je prostej. Zkrátka tomuhle počasí úplně neholdujou, což vychází ze statistik, kde se proti tomuhle ročnímu období postavilo hned 9/10 semišů. Pokud jsi ale někdy viděl čirou radost albína, když zrovna našel v regálu opalovák s faktorem 50, určitě bys to rád dopřál/a i svým teniskám. My máme pět nápadů, jak na to!

FootShop.cz
FootShop.cz 26.10.2016, 14:30

Kouzelnej lektvar


Crep Protect je sprej, díky kterýmu se bude tvůj semiš cítit trochu jako Obelix, kterej jako malej spadl do kouzelnýho lektvaru. Déšť ani kapající kečup z občerstvení na rohu už pro tvoje tenisky nebudou představovat žádný riziko.

Nevycházej z domu

Vědecký výzkumy dokazujou, že oběti únosu držený ve sklepě toho moc nenachodí. Pokud ale tohle štěstí nemáš, je nevycházení z domu závislý jenom na tvý vlastní vůli. Tak dokaž, že na to máš, a dej svým teniskám na chvíli oddych!

Ještě se to dá zachránit


Pokud si jako účastník kurzu rodičovství pro patnáctiletý na prevenci moc nepotrpíš, jde už jenom o zmírnění následků. Produkty od Jason Markk jsou v tom zatraceně dobrý. Tenhle set ti navíc zachrání až sto párů tenisek!

Dej se k silničářům

Oranžová vesta je taky cesta. Sice nebudou mít tvoje tenisky úplně jednoduchý časy, ale můžeš si vylít vztek na ostatních a sypat sůl, kamkoliv se ti zachce. Pak už se můžeš jen kochat cizím semišem zmítajícím se v agonii.

Profi utěrky


Pokud není pečlivost tvojí silnou stránkou, ale zároveň nechceš, aby tvoje dolní končetiny připomínaly černou skládku, jsou tady pro tebe tyhle miniutěrky, který dokážou tvoje tenisky osvěžit stejně dobře po pořádným mejdanu jako po pořádný kaluži.

A TADY máš 5 způsobů, jak se napakovat na teniskách!

Podobné články

Doporučujeme

Další články