fb pixel 5 tenisek, které se chystají dobýt české ulice – G.cz
Vyhledávání

5 tenisek, které se chystají dobýt české ulice

Zdroj: Footshop.cz

Pokud nebydlíš v jeskyni a systematicky neignoruješ veškerý dění kapitalistickýho světa, zřejmě jsou ti značky jako Nike nebo Adidas alespoň trochu povědomý. Možná ale ještě nevíš o světoznámých značkách, které se do naší malebný kotliny dostávají krůček po krůčku, což je důvod, proč je na ulici nepotkáš na každý noze. Tady jsou!

FootShop.cz
FootShop.cz 7.4.2017, 10:44

Karhu

Tuhle finskou značku možná ještě neznáš, ale její bývalé logo určitě ano. Ještě v půlce minulýho století se totiž Finové honosili logem v podobě tří pruhů. Jenže pak přišel adidas s nabídkou dvou lahví whisky a pár drobáků, a logo záhy změnilo majitele. Legendární emblém už sice nemají, dělat kvalitní tenisky ale nezapomněli.

KangaROOS

Pokud chodíš na nudapláž v teniskách, protože se tvoje nohy nekamarádí s ostrýma kamenama, ale zároveň neustále řešíš dilema, kam s mincema na nanuka, je tady krom ledvinky ještě jedno řešení. Tenisky KangaROOS mají totiž uvnitř malou kapsičku. A jestli si umíš dát při testu nohu za hlavu, můžeš tam nosit třeba taháky.

Le coq sportif

Když si v roce 1882 jeden francouzskej snílek založil svoji vlastní značku, nikoho by nenapadlo, že o ní o 150 let později budou psát čeští teniskoví gurmáni. Tenisky Le coq sportif kombinují to nejlepší z retro sportovních siluet s kvalitními materiály a líbivými barevnými provedeními.

Saucony

Těžko říct, jestli je název inspirovanej omáčkou, ale pokud jo, byla by to delikatesní carbonara. Tenisky Saucony jsou totiž taky takovou teniskovou delikatesou. Jejich spolupráce s umělci a obchody po celém světě mizí z pultů asi jako jídlo z tvojí lednice.

Filling Pieces

Vymýšlíš dobrej byznys plán? Zkus vzít italskou kůži a ručně z ní v Portugalsku vyrobit pěkný tenisky. Podle toho, jak rychle tahle malá značka z Amsterdamu vyrostla, to nebyl úplně špatnej krok. Mrkni na ně TADY!

A nakonec tuještě máme 5 tenisek, u kterých se ti tkaničky jen tak nerozvážou!

Podobné články

Doporučujeme

Další články