5 důvodů, proč si místo dětí pořídit tenisky – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč si místo dětí pořídit tenisky

Zdroj: Footshop.cz

Tenisky a děti mají leccos společnýho, když je na chvíli pustíš z očí, obojí se dost rychle zašpiní. To je ale to nejmenší, děti mají totiž mnohem víc negativ než tenisky. Aby tvůj život nebyl předčasně v troskách, vyplatí se přečíst následující řádky!

FootShop.cz
FootShop.cz 8.3.2017, 09:12

Tenisky se nerodí

Devět z deseti matek po císařském řezu se shoduje na tom, že porod je o něco míň zábavná kratochvíle než vybírání tenisek v krámě. Teda za předpokladu, že jsi něžnýho pohlaví, pro muže je to před porodem celkem zábavná fuška.

Tenisky nekontrolovatelně nevyměšujou

Je to sice přirozený, ale když tvůj ručně šitej perskej koberec chytne novej odstín díky průjmíku, kterej holky z mimibazaru považujou za cute záležitost, je to celkem zničující životní rána. Pohodlný tenisky od Nike ti tuhle ránu jen tak neuštědří.

Žádný alimenty

Když se nedejbůh rozejdeš se svou polovičkou, tak za předpokladu, že oba nenosíte lodičky, je dělení vašeho botníku celkem jednoduchý. S dětma to takhle jednoduchý není, takže se pak ještě budeš muset soudit, aby to břímě náhodou nezbylo na tebe.


Na tenisky máš záruku

Když se ti do dvou let rozpadnou, dostaneš nový. Takhle jednoduchý to s teniskama je. V pozici rodiče od tebe ale všichni budou očekávat trochu větší zodpovědnost, takže musíš dát pozor, aby se tvoje ratolest hned tak nerozpadla.

Nemusíš je vyzvedávat ze školky


Z kroužků, ze školy v přírodě, od prarodičů, prostě odnikud. Zase ale strávíš spoustu času jejich vybíráním, protože na výběr jsou tisíce modelů od Vansek až po adidas. Jo, rodiče ani teniskoví nadšenci to v životě nemaj lehký.

Podobné články

Doporučujeme

Další články