5 současných osobností, které by se měly upálit pro vyšší dobro po vzoru Palacha – G.cz
Vyhledávání

5 současných osobností, které by se měly upálit pro vyšší dobro po vzoru Palacha

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Před 50 lety se upálil student historie Jan Palach, který se rozhodl obětovat svůj život k tomu, aby poukázal na potlačování svobody komunistickým režimem. Rovněž mu vadil přístup české veřejnosti, která se k tehdejší situaci stavěla pasivně. V dnešní době, kdy se máme všichni skvěle, tu však máme spoustu lidí, kteří si neustále stěžují, že je něco špatně. Možná by bylo dobré, kdyby se veřejně upálili, aby poukázali na to, že je v naší současné společnosti něco špatně.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 16.1.2019, 16:19

1. Lubomír Volný

Tento muž prozřel a vidí skrz napříč politickým spektrem, dokáže předpovídat geopolitickou situaci a na 100 % ví, že Evropská unie je horší než fašistické Německo. Rovněž dokáže veřejnosti sdělit, že za teroristický útok Jaromíra Baldy mohou zákeřní sluníčkáři, kteří ho zmanipulovali. Bohužel zbytek republiky spí a nevidí totéž. Kdyby se upálil, tak bychom možná konečně prozřeli a začali si všímat diktátu EU a všudypřítomných imigrantů.

2. Kateřina Valachová

Tato žena je velmi štědrá a velmi ráda rozdává, ale bohužel ze státních peněz. Ráda by nakrmila všechny české děti, a to nejen ty, které postihla inkluze. Jen vzpomneňme na to, když před nedávnem zveřejnila na svém Facebooku jídelní lístek z restaurace v Poslanecké sněmovně a veřejně si stěžovala na vysoké ceny jídel. Při platu poslance platit za hlavní jídlo s polévkou okolo sto korun? To skoro vypadá jako důvod k tomu se upálit a dát tím najevo svůj nesouhlas.

3. Zdeněk Ondráček

Jen si vzpomeňme na chudáčka Ondráčka (známý též jako mlátička), který předtím než odstoupil z funkce předsedy komise pro kontrolu činností Generální inspekce bezpečnostních sborů, fňukal ve svém projevu na téma zákeřná demokracie. V té době čelil medáilnímu tlaku zlých novinářů a dokonce uvažoval o policejní ochraně. Kdyby se v té době upálil, třeba z toho mohla být revoluce.

4. Budova Kliniky

Vzhledem k tomu, že vlastnictví je relativní pojem, nemělo nikdy SŽDC vadit to, že se tam nastěhovali na 4 roky nějací aktivisté. Bez nich by totiž budova kliniky zůstala nepovšimnuta a postupně by zchátrala. Nejlepší by tedy bylo budovu preventivně zapálit, aby se předešlo zbytečným sporům mezi lidmi.

5. Vlasta Plamínek

Tento legendární věštec, který se proslavil díky EZO TV, by se rozhodně neměl upalovat, nicméně jeho umělecké jméno k tomu doslova nabádá.

Neberte nás ale radši moc vážně, vždyť nás znáte.

A zde si přečtete o klesajících preferencích Tomia Okamury.

Podobné články

Doporučujeme

Další články