fb pixel 5 šíleností, které lidé skutečně dělají s vírou, že je to pro zdraví – G.cz
Vyhledávání

5 šíleností, které lidé skutečně dělají s vírou, že je to pro zdraví

Jóga není jen o cvičení, je o životní filozofii. Pokud to druhé nejedete, tak jen sedíte na karimatce a flákáte se.
Zdroj: Youtube.com

Zdraví máme jenom jedno. Někdo se o něj nestará, někdo to zase dělá až moc – no a někomu z toho už úplně hráblo a vymýšlí totální krávoviny...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 11.11.2018, 14:25

1. Vyváření octa

Samozřejmě jako ochrana před chemtrails a před otravou smrtícím práškem, kterým nás kropí zákeřné velmoci, co nás chtějí ovládnout a pak vyhladit!

2. Pití sava

Jako lék na nejrůznější bakteriální infekce, detox zažívacího traktu a celkové očistění. Z těchto důvodů existuje skupina blázínků, co se každé ráno prolijí vodou se savem. Jo, fakt.

3. Klystýry

Na fotce si dáma právě provádí kávový klystýr. Není to škoda kafe?

Kdo nečistí savem pusou, jde na to vodou a druhou stranou. Pokud máte problémy s vylučováním, zkuste pestřejší jídelníček, chlorellu a v nejhorším běžte k doktorovi. Ale pumpovat si litry tekutiny do zadku...

4. Steroidy

Ve zdravém těle, zdravý duch – ve velkých svalech, velká síla! Bodybuildeři se ke steroidům uchylují, aby se jim lépe rýsovaly svaly. To je ale asi tak všechno, co bude po dlouhodobém zobání pilulí v jejich těle správně.

5. Jóga

Jóga není jen o cvičení, je o životní filozofii. Pokud to druhé nejedete, tak jen sedíte na karimatce a flákáte se.

Pokud se józe věnujete dlouhodobě a je pro vás spojena s určitou filozofií a zdravým životním stylem, pak je to super. V případě, že jdete dvakrát měsíčně s kámoškou na lekci a pak rovnou na víno, jste prostě jen dvojka slepic, co hodinu sedí na karimatce a nic nedělají.

Tady čtěte, jak hraní PC her pomáhá vašemu zdraví.

Podobné články

Doporučujeme

Další články