fb pixel 5 sexuálních rekordů, které vám vyrazí dech: víte kolik měří nejdelší penis nebo kdo má nejhlubší vagínu? – G.cz
Vyhledávání

5 sexuálních rekordů, které vám vyrazí dech: víte kolik měří nejdelší penis nebo kdo má nejhlubší vagínu?

Sex je asi nejoblíbenější činností nás všech. Co ovšem dělat, když se vám v posteli objeví něco speciálního, něco rekordního? Všechna tahle překvápka můžou nastat i u vás v ložnici.

Kristýna Jakubcová 29.8.2016, 12:20

Myslíte si, že už o sexu víte všechno a nic vás nepřekvapí? To by ovšem byla hodně naivní představa, protože v sexu vás toho může představit víc, než si myslíte. Tohle jsou bizardní sexuální rekordy, o kterých jste určitě doposud nevěděli.

1. Nejdelší penis

Tak to je opravdu obdivuhodný výkon. Nebo spíše úkaz. Mexičan Roberto Esquevel Cabrera ‚dorostl‘ do neuvěřitelných rozměrů. Jeho nádobíčko měří 48 cm a váží téměř kilo. Slušný macek, nemyslíte?

2. Nejkratší penis

No nevím jestli i v tomhle případě platí, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Nejmenší penis na světě totiž měří pouhých 1,15 cm.

3. Nejhlubší vagina

Když si tam strčíte ruku až po loket, je asi něco špatně, nemyslíte? Ta nejhlubší propast má až 48 cm (což je vlastně stejně, jako u bodu 1. výše). Tam se ale vejde věcí, co? Akorát že muži asi radostí do výšky neskáčou.

4. Největší poštěváček

Opravdu nehezký pohled je na vagínu s největším poštěváčkem. Ten nejdelší dosahuje až 30 cm, což není asi opravdu nic skvělého.

5. Největší nálož spermatu

Máte ráda chuť spermatu? Pak byste byla jako v ráji po boku Američana, který dokázal nastříkat na svou partnerku 0,8 litru této tekutiny.

Ale máte-li raději vdolky než holky či muže, mrkněte na 9 rekordů ze světa jídla, o kterých byste měli vědět.

Podobné články

Doporučujeme

Další články