5 příkladů, jak českou politikou lomcuje sex – G.cz
Vyhledávání

5 příkladů, jak českou politikou lomcuje sex

Žijeme ve státě řízeném pohlavními orgány. Zarazil vás ten titulek? Ale vždyť to tak prostě je!

Dirk Diggler
Dirk Diggler 26.5.2015, 15:00

Sledujete soud nad Janou Nečasovou, dříve Nagyovou? Pokud ne, tak byste měli, protože je to až neuvěřitelné. Sekretářka sbalí ministerského předsedu a aby se zbavila své sokyně (tedy premiérovy zákonné manželky), nasadí na ni tajnou službu. Agenti nejen, že sekretářku s takovým úkolem nepošlou do háje, ale poslušně plní její rozkazy. Na rozkaz milenky tedy šmírují manželku. Premiér o tom sice ví, ale nezasáhne. Projeví se ne jako rázný chlap, ale jako podpantoflák a subínek v zajetí oplácané dominy.

A přitom v celé kauze zneužití rozvědky nešlo o žádné státobezpečnostní riziko. Šlo jen a pouze o sex – tedy o to, do které z obou žen bude premiér zasouvat penis. Když to prasklo, padla vláda. To byste prostě nevymysleli.

Případ Jany Nagyové je sice nejbizarnější, ale v novodobé české historii není ani zdaleka ojedinělý. Sex do vrcholové politiky zasáhl tolikrát, že už je to opravdu mezinárodní ostuda. Skoro si říkáme, že by to snad raději mělo být jako v nějaké osvícené monarchii. V královském rodě se tam spolu lidé nepáří na základě vzbouřených hormonů, ale podle přesných dynastických zákonitostí. Kdo si koho vezme přesně určuje rodokmen, takže politikům nehrozí sexuálně podmíněné trapasy, jako v Česku. Tady jsou:

1. Václav Havel

Měl chladnou manželku, takže se vrhal po všem, co mu přišlo do cesty a neuteklo před ním na strom. Nakonec si vzal exaltovanou, ba až hysterickou herečku. Hysterky bývají vášnivé.

2. Václav Klaus

Jeho manželka vypadá tak, že si jako prezident musel hledat milenky mezi letuškami.

3. Jiří Paroubek

První manželka by bývala mohla strašit malé děti, takže ji v roce 2007 vyměnil za mladší model. Moc si tím ale nepomohl – druhá manželka je sexuálně přitažlivá asi jako lednice.

4. Stanislav Gross

Jeho politickou kariéru měla pevně v rukou bezskrupulózní prodavačka z bufetu, známá svými kontakty na majitelky bordelů, přátelstvím s normalizačním kýčařem Michalem Davidem a zálibou ve falešných vuittonkách.

5. Miloš Zeman

První manželka mu zmizela kdesi v propadlišti času. Druhá je nevýrazná myš, která se na fotkách tváří kysele jako kdyby neustále trpěla plynatostí po přejedení květákem. Dcera obou jmenovaných se zúčastňuje erotických show s živým sexem, z čehož se dá dovodit, že první dáma asi nebude frigidní.

Anketa

Mělo by být nějak ošetřeno, aby zákulisí české politiky neovlivňovala nadrženost jejích aktérů?

Anketa se načítá...

A TADY máte 9 důkazů, že prostitutky jsou lepší lidé než politici.

Podobné články

Doporučujeme

Další články