5 servilních způsobů, jak můžeme Číně do zadku zalézt ještě hlouběji – G.cz
Vyhledávání

5 servilních způsobů, jak můžeme Číně do zadku zalézt ještě hlouběji

Další kámoše z východu Česko nepotřebuje. Spíš naopak.
Zdroj: Profimedia.cz

Prohlášení našich čtyř největších státotvorců a dělníků demokracie z minulého týdne, kdy potvrdili kvalitní vztahy s Čínou, distancovali se od Dalajlámy a ujistili, že jsme jednotní a připraveni zalézt jim do té prdele až po kotníky bylo krokem správným směrem.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.10.2016, 14:00

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Lu Kchang na tiskové konferenci prozradil, že to Čína bere na vědomí. Zároveň však vyzval Českou republiku, ať svou loajalitu vůči Číně, potažmo uznání politiky jedné Číny dokáže.

Zalézt Číně do prdele tak, jak to udělali Miloš Zeman, Bohuslav Sobotka, Jan Hamáček a Milan Štěch zjevně nestačí. Musíme se plazit v prachu mnohem více, aby se stávající obchodní vztahy nejen stabilizovaly, ale rovnou vystřelily do nebeských výšin. Přeci jenom je Čína asi desátý největší investor v ČR s podílem něco kolem dvou procent veškerých zahraničních investic. A to si musíme hýčkat.

Je proto nejvyšší čas ukázat, že to patolízalství myslíme vážně a ohnout hřbet, co nejvíc to jde. Jak dokážeme Číně, že jsme vůči ní opravdu loajální?

1. Dalajláma

Asi největší očko bysme si u Číňanů udělali, kdybysme Dalajlámu popravili. Normálka ho nechat někde vypovídat, potom ho dotáhnout někam ke zdi a tam ho jednou ranou zezadu do hlavy prostě sejmout. Celý to samozřejmě natočit a video poslat Číňanům. Tak se dělá přátelství. Tak se dělá diplomacie. Investice Číny by posléze jistě stouply minimálně o půl procenta.

2. Letiště Si Ťin-pchinga

Čínský prezident by jistě ocenil, kdybysme podle něho pojmenovali letiště. Jaképak letiště Václava Havla. To je nám k ničemu. Havel nám dveře do Číny neotevře. Musíme myslet ve velkým.

A nezůstat jen u toho. Podle toho rákosníka bysme následně měli pojmenovat všechno, co jen jde. Prahu, Pražský hrad, Zemana. Zeman by přijal jméno Miloš Si Ťin-pching Zeman. To by znamenalo skoro to samé jako sňatek.

3. Přeoperovat Ovčáčka

Je potřeba vzít Jiřího Ovčáčka a šoupnout ho na pár plastik. Zešikmit mu oči a lehce no nažlutit, aby vypadal jako Číňan. To by druhá strana jistě ocenila, že máme čínského mluvčího prezidenta. Když už jsme u těch plastik, tak i Zeman by se mohl nějaké podrobit. Minimálně liposukce obličeje by nebyla na škodu. Už kvůli těm vztahům s Čínou.

4. Darovat Číně Slovensko

Je zvykem, že na důkaz dobré vůle jedna strana předá druhé nějaký ten dárek. My můžeme věnovat Číně Slovensko. Sice není naše, ale ono se Číně neubrání. Rovněž, když už jsme u toho, tak můžeme Číně věnovat rovnou Moravu. Čínu si musíme předcházet a hýčkat dary. Jinak nás opustí a co bychom si potom bez Číny počali?

5. Ustanovení Čínského protektora

Abychom Číně dokázali, že jsme ji naprosto oddáni, nebylo by na škodu ustanovit na našem území Čínského protektora, který by schvaloval zákony a defacto řídil celou zemi. To by pak bylo naše partnerství s Čínou již nezničitelné.

A TADY máte 11 informací o Číně, která vás už ani nepřekvapí

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu