5 rad, jak nenaštvat přítelkyni, když paříte s kamarády – G.cz
Vyhledávání

5 rad, jak nenaštvat přítelkyni, když paříte s kamarády

Vaše holka je v pohodě, je jí jedno, kdy a kam a s kým chodíte na pivo a že ji neberete s sebou, a přesto se vám podaří ji čas od času dožrat tak, že vám vynadá hned po příchodu z hospody ve čtyři ráno. Tak tomu předejděte, je to jednoduché.

Gement
Gement 4.5.2014, 16:06

1. Ozvěte se

Pokud je vaše přítelkyně normální a žádná stíhačka, tak během vašeho pobytu v knajpě spí jako miminko. Ale spoléhat na to nemůžete, proto se jí sem tam napište zprávu, že jste ok. My holky máme občas iracionální strach a v hlavě si tvoříme příběhy o tom, jak ležíte opilí a znásilnění ve škarpě, okradení na hlaváku a podobně. Smska jednou za dvě hodiny vás nezabije.  

2. Nemějte vypnutý telefon

Řekněme, že podle rady číslo jedna se neřídíte. Dívce jste se neozval, je pět ráno, ačkoliv jste v osm odcházel na jedno a ona celá rozklepaná vezme telefon a volá. A vy jste nedostupný. To jí na klidu nepřidá. Fakt.  

3. Nekecejte

Klidně si někde kalte celou noc, ale řekněte to předem. Netvrďte, že skočíte na dvě piva, že se za dvě hodinky vrátíte a že ani moc nebudete pít. Je to zbytečné. Vaše holka ocení, když jí řeknete, hele, jdu se opít, dorazim nad ránem, ozvu se. Neexistuje nic jednoduššího.  

4. Otevřete okno

Až dorazíte domů a než se svalíte v ložnici, otevřete tam okno. Vy si sice připadáte úplně ok a střízlivý, ale vaše alkoholové výpary by ji mohly ve spánku otrávit.  

5. Poděkujte za snídani

Až se budete druhý den válet v posteli v kocovině a vaše starostlivá milá vám udělá parádní vajíčka a slaninu, aby vás probrala, hezky jí poděkujte.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články