fb pixel 5 případů, kdy téměř všichni muži močí vsedě – G.cz
Vyhledávání

5 případů, kdy téměř všichni muži močí vsedě

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Být mužem je velice náročnou úlohou, a ženy si to často neuvědomují. Jakožto páni tvorstva plní svou úlohu naprosto znamenitě nejen tím, že močí vestoje. Močení v pozici stojícího muže nám dodává na dominantnosti, a navíc je i velice praktické. Občas však nastanou složité situace, kdy se musí muž ponížit k sezení při močení. Zde je 5 případů, kdy muži močí vsedě.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 9.5.2019, 15:50

1) Erekce

Každý muž to moc dobře zná a močení mu za této situace dělá velké problémy. Vše se dá vyřešit takzvaným „usednutím na trůn“, při němž se lépe ovládá hasičská hadice. Nejhorší ze všeho je samozřejmě erekce ihned po ránu, která v kombinaci s plným měchýřem může způsobit na toaletě pěknou neplechu.

2) Velká potřeba

V případě velké a malé potřeby zároveň se muže tělo neptá, jestli chce jít buď na velkou, nebo malou. Zkrátka chce obojí, a proto musí důstojně zasednout a vykonat vše, co si močový měchýř a svěrač žádají. Najednou. Přes toto bohužel vlak nejede.

3) Opilost

Močení v opilosti vestoje je občas nadlidský výkon. Jste-li někde v restauraci, tak se opřete čelem o zeď a konáte do pisoáru. Doma však pisoár většinou nemáte, a tak se musíte vypořádat s klasickou mísou. S pravidlem „čím víc promile, tím horší muška“ se musíte rozhodnout, zdali být mužem s pomočenou toaletou, nebo mužem, který může vsedě na toaletě usnout.

4) Lenost

Nejhorší ze všeho je ranní močení. Pokud vás zrovna nechytla obávaná ranní erekce, tak se pravděpodobně nacházíte v podivném stavu lenosti a rozespalosti, když je lepší si raději nehrát na hrdinu a rovnou v poklidu zasednout. Stejně vás nikdo neuvidí.

5) Špatně nastavené prkýnko

Není nic horšího než nedržící prkýnko, které neustále padá. V podstatě máte tři možnosti. První možností je pomočit prkýnko a nic neřešit. Druhou volbou je jednou rukou držet prkýnko nahoře a močit v nepohodlné poloze, a tou třetí je si zkrátka sednout.

A zde je malý průvodce po veřejných toaletách napříč republikou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články