fb pixel 5 přelomových faktů o sexuálním chování lidí – G.cz
Vyhledávání

5 přelomových faktů o sexuálním chování lidí

Člověk je tvor, jehož život je v poměrně velké míře ovlivněn jeho sexuálními preferencemi a hormony.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 28.7.2016, 14:13

Ohledně sexuálního chování lidí bylo v minulosti provedeno spousta výzkumů, které vyvodili zajímavé názory.

Až profesor Alex Dilligham z Michigenského institutu zdraví na základě vlastního výzkumu a rešerší z výzkumu svých kolegů sepsal jakýsi manuál s názvem „Sexuální člověk“.

Zde shrnul veškerá doposud známá fakta a tak říkajíc to hodil na papír. Přinášíme vám, podle nás, několik těch nejzajímavějších.

1. I muži mají G bod

Patrně mnozí z vás jistě slyšeli o bájném G bodu, který, pokud je nalezen, u žen dokáže přivést stavy neuvěřitelné rozkoše.

Co jste ale možná nevěděli, tak G bod mají i muži. Bohužel však pro muže, se tento bod nachází kdesi zhruba v jedné třetině uvnitř samotného penisu.

Profesor Dilligham velmi zjednodušeně přirovnává mužský penis k vagině. Velmi laicky lze vaginu přirovnat k tomu, když penis převrátíte naruby.

Stimulovat mužský G bod lze tedy pouze a výhradně formou menšího chirurgického zákroku. Domácí pokusy rozhodně profesor nedoporučuje.

2. Je rozdíl mezi mužem pedofilem a ženou „pedofilkou“

Zatímco u mužů je pedofilie sexuální deviace založená na nadvládě a manipulaci (často spojená ještě s nějakou jinou deviací) u žen pedofilek, byla zaznamenána aktivita mozku, které byla velmi podobná čerstvým rodičkám po porodu. Pokud žena sexuálně zneužívá malé dítě, hraje v tom roli její mateřský pud.

3. Sexuální úchylky

Podle výzkumů je jen necelých dvacet procent lidí, kteří upřednostňují klasický sex (bez ohledu na pohlaví). Zbylých osmdesát procent touží po nějaké zvláštnosti. Klasický sex je sice uspokojuje, ale ne tolik, jako nějaká ta zvrhlost. Ať už to jsou bičíky, znásilnění, nebo různé fetiše.

Většina lidí však tuto svou skrytou touhu nikdy neuskuteční v obavách, co by si o něm myslel jeho partner. Uspokojí se klasickým sexem, při kterém se často nechávají unášet svými představami. Je to neškodné. Z toho vyplývá, že svět je tvořen z osmdesáti procent latentními úchyláky.

4. Masturbace

Muži, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání masturbují až o padesát procent častěji než muži se sedavým zaměstnáním. Může za to hormon texoklopin, který tělo při fyzické námaze produkuje a které má vliv na sexuální apetit.

U žen to je právě naopak. Nejvíce masturbují odpočaté a svěží ženy.

5. Proč mají ženy orgasmus?

Z reprodukčního hlediska není ženský orgasmus potřeba. Muži potřebují orgasmus, aby vystříkly semeno. Mimochodem za orgasmem stojí hned několik hormonů najednou. Ten příjemný pocit po ejakulaci, to je ten hnací motor pro muže.

Ženy žádný orgasmus nepotřebují. K přežití rodu stačí, že muž je silnější než žena a ke kopulaci a rozmnožování si při nejhorším dopomůže násilím.

Profesor Alex Dilligham ženský orgasmus pojmenoval „příjemná vývojová chyba“. Jde o to, že v určité fázi vývoje plodu jsou všichni ženami (proto mají například muži bradavky). Mozek se vyvíjí mnohem dříve než pohlavní orgány, takže evoluce zařídila, že hormony a mozkovou činnosti spojenou s orgasmem mají všechny plody. Ženy z toho posléze v podstatě těží. Kdyby se mozek vyvíjel až po pohlavních orgánech, tak by ženy byly bez orgasmu.

Dočetli jste až sem? Přišlo vám to zajímavé a poučné? Tak paráda. Máme pro vás velké rozuzlení.

Předpokládáme, že jste si přečetli článek a zjistili několik zajímavých informací, které berete jako fakt. Nicméně věc se má tak, že celý článek je vymyšlen. Úplně komplet je to vycucané z prstu.

A co tím sledujeme? Tak nějak se nám tu rozmohlo myšlení, že co je na internetu, to je pravda. Lidé jsou líní si hledat relevantní informace a proto jim nezbývá než věřit všemu, co si někde přečtou. Absence kritického myšlení má za následek třeba to, že si jedna poslankyně úplně na férovku v poslanecké sněmovně prohlásí, že gayové jsou zároveň pedofilové. Informace z toho čerpala z internetu a hlavně z diskusí na internetu.

A takhle my si tu v té naší malé republice žijeme. Takže, když si něco přečtete, tak u toho přemýšlejte. Vyhledávejte si relevantní informace, třiďte odpad, pomáhejte seniorům, neřiďte jak prasata a hlavně si z toho nic nedělejte. Podle výzkumu profesora Alexe Dillighama až devadesát pět procent čtenářů bere všechno, co si přečte na internetu za holý fakt.

A TADY máte dvanáct úplně nevinných slov, po kterých začnete myslet na sex

Podobné články

Doporučujeme

Další články