fb pixel 5 pomůcek správného konspiračního teoretika na obranu před ilumináty, reptiliány a další havětí – G.cz
Vyhledávání

5 pomůcek správného konspiračního teoretika na obranu před ilumináty, reptiliány a další havětí

Zdroj: slate.com

Ve světě ovládaném zlými masmédii, které řídí židoilumináti spolu s Dienstbierem a Kalouskem, se poměrně početná skupina dlouholetých fanoušků psychotropních drog a tzv. hledačů pravdy rozhodla, že odhalí veškeré záhady vesmíru za pomocí alternativních webů sponzorovaných penězi ze Sovětského svazu. Tyto informační weby s přehledem usvědčí židozednáře a ilumináty, poznají ještěří lidi nebo vám například poradí, jak vyléčit rakovinu za pomoci zobání granulí chlóru na čištění bazénu. Ano, každý konspirátor nějak začínal a je velice těžké prozřít a prokouknout veškeré zlo, které na nás číhá v televizi, v jídle nebo na obloze, proto jsme vytvořili jednoduchý seznam 5 pomůcek, který by měl mít každý konspirační teoretik.

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 28.6.2021, 16:46

1. Alobalová čepice

Chcete mít jistotu, že vaše myšlenky nebudou číst mimozemšťané a KGB? Noste alobalovou čepici! Dávejte ovšem pozor, abyste na čepici neměli díry nebo spáry, jelikož by pak takto praktická pokrývka hlavy postrádala smysl. Kdyby ji tenkrát nosil například takový Jára Cimrman, určitě by mu nikdo žádný nápad neukradl a mohl se stát největším vynálezcem všech dob! Vaše myšlenky jsou váš majetek a bůh ví, kolik vašich skvělých nápadů vám zpropadená vláda ovládaná reptiliány ukradla.

2. Siderické kyvadlo

Tato pomůcka vám snadno prozradí, kdo je ruský fízl, vlastizrádce a agent GRU. Propagátor siderického informačního kyvadla Petr Cibulka vás dokáže během 5 minut naučit, jak pracovat s tímto nástrojem, jak slibuje na svých stránkách. „Není fízl, který by před touto metodou obstál,“ přiznává Cibulka v České televizi v přímém přenosu. Pro jeho přesnost a důvtipnost ho začali používat i meteogové, sázkové kanceláře a burzovní makléři po celém světě.

3. Octovací sada

Chcete-li dýchat čerstvý vzduch a mít čistou oblohu bez chemtrails ve vašem okolí, využijte praktické octovací sady, kterou si můžete vyrobit doma. Stačí vám k tomu rychlovarná konvice a několik litrů octa. Při pravidelném vyváření octa na vaší zahradě nebo balkóně očekávejte krásné počasí v okruhu minimálně jednoho kilometru od vašeho bydliště. Jestliže bydlíte v činžovním domě, zaveďte spolu se službami na úklid chodby i rozpis služeb na octování. Sousedi vám poděkují a vám to ušetří spoustu času, který můžete využít například sdílením pravdy o chemtrails.

4. Zubní pasta bez fluoru

Jak nebýt zombie bez názoru a chránit se před otupěním mysli a sníženou reprodukcí? Pasta bez fluoru vám k tomu jistě pomůže! Běžná pasta na zuby totiž ničí sperma a část mozku, která působí naši vůli prosadit se a být výjimečný. Sice to není pravda, ale mohla by být, a proto pravděpodobně pracujete ve fabrice, prodáváte drogy nebo jste na úřadu práce. Přírodní zubní pasta by vám mohla pomoci dodělat doktorát a založit prosperující firmu.

5. Granulát chlóru do bazénu

Jedna granule chlóru denně, a rakovina se vám vyhne obloukem. Zlé farmaceutické korporace to samozřejmě tají a nutí nás jíst předražené léky. Ilumináti to samozřejmě vědí, ale z finančních důvodů se jim nevyplatí tuto informaci zveřejnit. Když to vyčistí zbohatlíkům bazén, tak to logicky musí vyčistit i nitro prostého člověka.

Zde se dočtete jednu z mnoha zaručených pravd o chemtrails.

Podobné články

Doporučujeme

Další články