5 pádných argumentů, proč je bydlení v Mostě skvělé – G.cz
Vyhledávání

5 pádných argumentů, proč je bydlení v Mostě skvělé

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Takhle populární Most ještě nebyl. Stačilo pouze natočit nekorektní sitcom z prostředí tohoto severočeského města, které čítá odhadem 67 tisíc obyvatel, a republika rázem nemluví o ničem jiném. Život v Mostě samozřejmě není žádné peříčko, avšak zahrnuje spoustu výhod, které žádné jiné místo nenabízí.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 11.1.2019, 08:08

1. Nekrade se tam

V Mostě už prý bylo vše ukradené nebo zdemolované, takže už tam není, co brát. Nejste-li movitý, jedná se o ideální místo k bydlení, kde si nikdo nezávidí, jelikož nikdo nic nemá. Jediné, co vám mohou vzít, je maximálně život, který tu má cenu kartonu cigaret nebo kreditu 200 korun v lokálním výherním automatu.

2. Nikde žádné fronty

Vzhledem k tomu, že z Ústeckého kraje lidé neustále odcházejí a stěhují se tam, kde je práce a možnost nebydlet v paneláku, nenarazíte v supermarketech ani na úřadech na žádné fronty. A to se vyplatí! Brzy si budete v Mostě připadat jako v postapokalyptickém filmu.

3. Neuvěřitelně levné nemovitosti

Těmi nemovitostmi máme samozřejmě na mysli panelákové byty, protože jiné typy budov v Mostě nenajdete. Máte-li nějaké finance a chcete-li investovat, doporučujeme pořídit si byt v Mostě. Říká se, že je lepší mít deset bytů v Mostě než jeden v Praze.

4. Ideální místo pro ateisty

Nezapomínejme na to, že v Mostě je pouze jeden kostel, který musel být přesunut o 841 metrů, aby byl zachráněn před zničením z důvodu povrchové těžby hnědého uhlí. Zbytek Mostu byl zbourán a postaven vedle. Z těchto důvodů lidé v Mostě přestali věřit v Boha, čímž se město stalo nejateistečtějším místem na světě.

5. Chánov – největší úniková hra v Česku

Součástí Mostu je i největší úniková hra v celé republice, kterou všichni známe pod krycím názvem Chánov. Kromě toho, že se jedná o jedno z nejznámějších českých ghett, je to také místo, kde jsou paneláky průsvitné, což je světový unikát, který nemá nikde jinde obdoby.

A zde si přečtete o dnešním vyklizování Kliniky v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články