5 osvědčených aplikací Applu, které nyní můžete používat zdarma – G.cz
Vyhledávání

5 osvědčených aplikací Applu, které nyní můžete používat zdarma

Zdroj: profimedia.cz

Před nedávnem obdarovala společnost Apple uživatele všech svých zařízení (iPhone, Mac a iPad) hned několika pracovními a zábavnými nástroji, které byly doposud placené nebo byly poskytovány pouze držitelům nových přístrojů této značky. Nyní můžete zdarma točit filmy, vytvářet prezentace nebo třeba skládat hudbu. Díky tomuto rozhodnutí Applu můžete ušetřit až několik stovek korun. A to se vyplatí.

Martin Miko
Martin Miko 1.6.2017, 08:13

Víme, že se jedná o zajetou informaci, nicméně tohle je tak dobrá zpráva, že byla potřeba jí znovu připomenout. A navíc ne ke všem se tato "novinka" dostala.

iMovie

Pokud rádi točíte a stříháte videa, stane se iMovie vaším parťákem nejen doma u stolního počítače, ale i ve škole, v práci nebo na cestách. Aplikaci lze totiž stáhnout i na tablet a mobil (samozřejmě, že jen od značky Apple) a videa natočená na všechna zařízení se pak mezi sebou dají synchronizovat. Vývojáři navíc slibují jednoduché a intuitivní ovládání. Během pár chvil lze vytvořit až překvapivě profesionální video z dovolené s precizním střihem záběrů, efekty a hudebním doprovodem.

GarageBand

Hudebním fanouškům Apple nadělil poměrně obsáhlý hudební software, který slouží jako poměrně snadný a přehledný nástroj k vytváření muziky. Skrz klávesnici nebo displej (opět zde figuruje verze pro mobily a počítače) můžete ovládat bicí, klávesy, smyčce, elektrickou a akustickou kytaru nebo třeba i housle. Navíc je zde spousta efektů, možnost nahrání vokálů a dalších udělátek. Prostě ideální aplikace na zkrácení deštivé neděle.

iWork neboli Pages, Keynote a Numbers

Sada pracovních nástrojů iWork zahrnuje tři aplikace, a to Pages, Keynote a Numbers. V podstatě se jedná o odpověď Applu na MS Office pro Windows, který zahrnuje textový editor, tabulkový kalkulátor a nástroj na tvorbu prezentací. Kancelářský balíček iWork vás potěší intuitivním prostředím, překvapivě jednoduchou prací se šablonami a grafy a především možností zálohování v iCloudu.

Volně dostupných aplikací a pracovních nástrojů je na internetu celá škála, ale proč to alespoň nezkusit, když je to zadarmo. Teda vlastně pokud vlastníte něco od Applu. A navíc je to adekvátní kompenzace vzhledem nesmyslně vysokým cenám za všechny Apple produkty.

A zde najdete 6 hrůzostrašných činů knížete Vlada III. Draculy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články